Főoldal » Meccsek » 2023. szeptember 3. » IMT Novi Beograd - Partizan

IMT Novi Beograd - Partizan 2:3 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 17-én is volt Partizan - IMT Novi Beograd mérkőzés!

Szerb Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2023. szeptember 3. 20:00
Helyszín: Stadion Event Place (Beograd)

Nikola Vukic ('5, 1-0), Nikola Kodzic ('56, 2-0), Saldanha ('70, 2-1), Bebars Natcho ('90+1, 11-esből, 2-2), Nemanja Nikolic ('90+5, 2-3)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • A Partizan sikeresen ledolgozta a két gólos hátrányát, sőt fordítania is sikerült. A meccset 3-2-ra nyerték.

IMT Novi Beograd utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Partizan utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Partizan győzelem
Az elmúlt fél évben az IMT Novi Beograd egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Partizan egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az IMT Novi Beograd sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szerb Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az IMT Novi Beograd 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Partizan pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az IMT Novi Beograd jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az IMT Novi Beograd olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Cukaricki. A Partizan pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Vojvodina. A Partizan erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

IMT Novi Beograd 4143., Partizan 19. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Partizan jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Partizan nyeri ezt a találkozót.