Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 14. » Novi Pazar - IMT Novi Beograd

Novi Pazar - IMT Novi Beograd 3:4 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 8-án is lesz IMT Novi Beograd - Novi Pazar mérkőzés!

Szerb Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2023. augusztus 14. 18:00
Helyszín: Caizcoin Arena (Novi Pazar)

Adetunji Adeshina ('3, 1-0), Milos Lukovic ('9, 1-1), Mitar Ergelas ('34, 2-1), Milos Lukovic ('81, 2-2), Uros Lazic ('85, 3-2), Nikola Glisic ('90+2, 3-3), Viktor Zivojinovic ('90+4, 3-4)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

Novi Pazar utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereség

IMT Novi Beograd utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség
2023. aug. 6. 21:05