Főoldal » Meccsek » 2015. október 24. » Huracán Valencia - Olot

Huracán Valencia - Olot 3:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. március 13-án is volt Olot - Huracán Valencia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2015. október 24. 16:30

Adriá ('70, 1-0), Tariq Spezie ('73, 2-0), Marcel Serramitija ('85, 2-1), Ariday Cabrera ('89, 3-1)

Korábbi Huracán Valencia - Olot mérkőzések:

Huracán Valencia győzelem

Olot győzelem

2013. szept. 4. 2:3 (0:0)

Huracán Valencia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Olot utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább Olot győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Olot csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben a Huracán Valencia egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olot egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Huracán Valencia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Huracán Valencia 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olot pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Huracán Valencia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Huracán Valencia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Eldense. Az Olot gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Reus Deportiu. Az Olot csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Huracán Valencia 2683., Olot 1771. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olot jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Olot nyeri ezt a találkozót.