Főoldal » Meccsek » 2015. október 11. » Atlético Baleares - Olot

Atlético Baleares - Olot 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 3-án is volt Olot - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2015. október 11. 11:00

Alberto Perea ('21, 0-1), Rubén Jurado ('63, 1-1)

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Olot utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Olot győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olot egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Baleares sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 2 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olot pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cornella. Az Olot gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Reus Deportiu. Az Olot csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Atlético Baleares 1337., Olot 1771. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.