Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 4. » Extremadura - Linense

Extremadura - Linense 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. január 28-án is volt Extremadura - Linense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2016. szeptember 4. 17:00

Linense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Linense győzelem

Az elmúlt fél évben az Extremadura egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Linense kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Linense az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Extremadura 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Linense pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Extremadura jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Mancha Real. A Linense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a San Roque. A Linense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Extremadura 1692., Linense 1185. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Linense jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Linense nyeri ezt a találkozót.