Főoldal » Meccsek » 2019. április 20. » GVVV - Ijsselmeervogels

GVVV - Ijsselmeervogels 3:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. május 28-án is volt Ijsselmeervogels - GVVV mérkőzés!

Holland Harmadosztály mérkőzés, 30. forduló - 2019. április 20. 15:30
Helyszín: Sportpark Panhuis (GVVV)

Eef van Riel ('42, öngól, 1-0), Danny van den Meiracker ('44, 11-esből, 1-1), Roy Terschegget ('45+2, 2-1), Robbert Olijfveld ('55, 2-2), Sherwin Grot ('90+6, 3-2)

• A GVVV utolsó négy mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.

GVVV utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Ijsselmeervogels utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Ijsselmeervogels győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a GVVV csapatának kedvez (6:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a GVVV stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a GVVV csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a GVVV háromszor nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ijsselmeervogels háromszor nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ijsselmeervogels az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Holland Harmadosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a GVVV 4 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ijsselmeervogels pedig idegenben hatszor nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Ijsselmeervogels szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a GVVV olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Amsterdamsche, a Koninklijke vagy a Sint Bavo. Az Ijsselmeervogels pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Amsterdamsche, a Sint Bavo vagy a Barendrecht. A GVVV erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a GVVV olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Maassluis, a De Treffers vagy a Katwijk. Az Ijsselmeervogels gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Koninklijke, a Hardenberg vagy a Kozakken Boys. Az Ijsselmeervogels csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
GVVV 1575., Ijsselmeervogels 1771. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a GVVV jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a GVVV csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.