Főoldal » Meccsek » 2019. november 24. » Gimnastic - Ejea

Gimnastic - Ejea 2:0 (2:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2019. november 24. 12:00
Helyszín: Nou Estadi de Tarragona (Tarragona)

Javi Bonilla ('30, 11-esből, 1-0), Juan Rodríguez ('33, 2-0)

Gimnastic utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Ejea győzelem
Az elmúlt fél évben a Gimnastic egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ejea egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Gimnastic sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gimnastic 1 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ejea pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Gimnastic jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Gimnastic olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FC Andorra, a Llagostera vagy a Zaragoza. Az Ejea gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Nucía, a FC Andorra vagy az Espanyol II. A Gimnastic csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Gimnastic 759., Ejea 2720. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gimnastic jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Gimnastic csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.