Főoldal » Meccsek » 2019. november 3. » Ejea - Olot

Ejea - Olot 0:2 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2019. november 3. 12:00
Helyszín: Estadio de Luchán (Ejea de los Caballeros)

Pedro Del Campo ('3, 0-1), Xumetra ('46, 0-2)

44%

• Az Olot már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. szeptember 29-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a La Nucía verte őket).

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Olot utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Olot győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Olot csapatának kedvez (1:0).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Ejea stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ejea háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olot egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Ejea sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 3 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olot pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Ejea jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II. Az Olot pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Teruel. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Ejea 2748., Olot 1708. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olot jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ejea csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.