Főoldal » Fórumok » Így láttam a BARCA meccseit.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2023. febr. 20. 11:55

BARCA-Cádiz 2:0

Hoztuk a kötelezőt.A hatékonysággal van bajunk bőven.

Ferrannak néhány jó megmozdulása ellenére sokat kell még pedálozni,hogy el tudjam fogadni.A M.U.ellen ez a teljesítmény kevéske.Szerencsére minden meccs más,bizakodó vagyok.

2023. febr. 16. 21:55

BARCA-M U 2:2

Jó meccs volt.Nem vagyunk még ott ahol kellene.Jó úton vagyunk.⚽️🥇

1886. Sió (válaszként erre: 1885. - Futballdoktor)
2023. febr. 14. 16:52
Pakson? Vagy a Puskásnál? Te már csak tudod!
2023. febr. 13. 21:08

Barcelona az EL-ben bármilyen eredményt ér el, kudarc, hogy első forduló után kiestek a BL-ből.

Úgy látom az EL-ben sem várnak rájuk sikerek.

2023. febr. 13. 21:06
A Real Madrid nem akarja törni magát a bajnoki címért, sokkal fontosabb volt számukra a klubvilágbajnokság megnyerés meg a BL meccsekre koncentrálni.
2023. febr. 13. 08:16

Villarreal-BARCA 0:1

A vártnál is dolgosabb volt a meccs.Végig nyomás alatt tartottuk a Sárga Tengeralattjárót és egy rafináltan kivitelezett torpedó találattal elsüllyesztettük.

Helyzetkihasználási hatékonyságunk változatlanul nem megfelelő.A meccs embere Pedri volt.A M U ellen csütörtökön több kell.

2023. febr. 6. 10:25

BARCA-Sevilla 3:0

Végig uralkodtunk a meccsen.Folyamatos presszió alatt tartottuk az ellent.Hatékony volt a labdás ember és a terület támadása is.Jobb erőnlétünk a második félidő derekától kamatozott.Alba,Gavi,Raphinha játékát emelném ki.

Feffan nullát érdemel,Fati sajnos változatlanúl le van gyorsúlva.8 pontos előnyünk van fél távnál,ezzel éli kell!!

2023. febr. 2. 10:20

Betis-BARCA 1:2

Mindhárom gólt mi szereztük.Nálam Balde volt a meccs embere a csapat gerince jól kirajzolódott.Sikeres volt a folyamatos nyomás gyakorlás.A végén Ferran és Fati beállításával csapat szinten 9 főre apadtunk.

2023. jan. 28. 19:20

Girona -BARCA 0:1

Kiszenvedtem de legalább nem kínt szenvedtem! Fatival eddig türelmes voltam.Nem csak a támadásban akadályozza a csapatot de a védekezésden is csak árt!Amúgy meg olyan volt,mintha a haverokkal rúgtuk volna a bőrt.Főjjön a feje Margit néninek. ⚽️🥇🏆

1879. Futballdoktor (válaszként erre: 1878. - Ezüst róka)
2023. jan. 26. 11:03

a kiállítással eldőlt a meccs a Barcelona javára.

Az ellenfél gyalázatosan gyengén muzsikált. Nem is értem, hogyan lenhet ez a csapat harmadik a bajnokságban

2023. jan. 26. 08:31

BARCA-RealSoc. 1:0

Jó játékkal,gyalázatos gól hatékonysággal hoztuk a meccset.

Mátyás nagy pillanatai mellet Dembi nagy játéka volt a győzelem oka.⚽️🥇🏆

2023. jan. 23. 15:43

Úgy nézem a Barca meccseket, hogy vajon képes-e a csapat bajnoki címet nyerni.

Elméletileg képes. Nem sok csapat tudja megverni.

Csak a Real Madrid és az Atletico.

Az utóbbival jó a viszony, ők már nem esélyesek a bajnoki címre. Így aztán nem akarják a Barcelonát legyőzni, ezzel besegíteni a Real Madridnak.

2023. jan. 22. 20:34

BARCA-GETAFE 1:0

Idegesítő gurigázás. Ez nem az én BARCA-m.Matyi nagyot védett.

A 3 ponton kívül csak a bosszúságot adta ez meccs!

2023. jan. 13. 22:38

Ha adják tévén megnézem a Barcelona - Real Madrid meccset. Előre nem tippelek.

Mindkét csapat csak a 11-es rúgások után került a döntőbe.

2023. jan. 13. 09:01

Betis-BARCA 2:2, 2:4 Sup.Cup.

Nem láttam.Döntő Margit nénivel.

⚽️🥇🏆

2023. jan. 9. 09:58

Matracosok-BARCA 0:1

Valaha jobb napokat látott két csapat összecsapásából mi jöttünk ki jobban,mert ennyivel voltunk jobbak.Málészáj(Dembi)játéka egyre jobb,még akkor is ha a helyzetkihasználási mutatója gyalázatos.A fiatalok(Gavi,Pedri)most is nagyot hajtottak.Lepke Mátyás sajnos bizonytalan volt,ha rajta múlt volna akkor döntetlen az eredmény.Nem értem,hogy Xavi mit lát ferranban,még a birkózó partnerét sem tudja megválasztani(az álmoskönyv szerint nem jelent jót ha dél-szlávval huzakodik az ember).Nagy megkönnyebbülés volt a kiállítása.Nem volt rossz meccs,nagyon kellett a 3 pont.

1870. Ezüst róka (válaszként erre: 1869. - Sió)
2023. jan. 5. 08:41

Intercity-BARCA 3:4

Kieső pozícióban lévő 3.osztályú csapat ellen hosszabbításban kiszenvedett soványka győzelemre NEM vagyok büszke!Sok nagy és rengeteg apró feladatot kell még megoldanunk ahoz,hogy ismét a nemzetközi élvonalhoz tartozzunk.Minden tiszteletem ellenfelünknek.

MINDÖRÖKKÉ BARCA!!!⚽️🥇🏆

1869. Sió
2023. jan. 4. 23:04

Folytatódik a "Sas kabaré"!

Ez már tényleg vicc!

A szégyen hatalmas mértéke miatt én most csendben maradok egy időre!

Mindörökké Barca!

1868. Ezüst róka (válaszként erre: 1867. - Sió)
2023. jan. 4. 16:48

Jól jártam,hogy nem láttam.Van így is elég hajszálam.

1867. Sió
2022. dec. 31. 16:11

Nem kell ide "Sas-kabaré"

Nézzünk inkáb Laoz úr főszereplésével Barca- Espanol 1:1 , focira ritkàn emlékeztető mérkőzést.😆

Boldog Újévet kívánok mindenkinek!

2022. nov. 9. 08:12

Osasuna-BARCA 1:2

Kín-keserves első félidő.Ferran kezdő volt,így eleve tizen voltunk,amit tetézett Lewa vérprofihoz méltatlan megmozdulása.Jogos kiállítás!Nyuszi foci sok hibával.Szünet után küzdő BARCA-t láttam,aki győzni akar.Meg is lett az eredménye.Nálam De Jong a meccs embere. ⚽️🥇🏆

2022. nov. 6. 07:35

BARCA-Almeria 2:0

Tetszetős játék,kis hatékonyság.Végig uraltuk a pályát.A történelem megismételte önmagát.15 évvel ezelőtt (szinte napra pontosan)is ez volt az eredmény.Akkor egy bizonyos MESSI bontogatta szárnyait ésPuyol volt a középhátvéd.Élőben láttam a helyszínen,innentől datálódik a BARCA iránti érzelmem.Azóta sok víz folyt le a Sión.Lesz még egyszer BARCA Világ.⚽️🥇🏆

1864. Sió
2022. nov. 2. 07:16
Nem làttam!
2022. okt. 30. 08:22

Valencia-BARCA 0:1

Kapura hatástalan támadgatások,meggyőződés nélkül.

Ötlettelen játék.Ferran ismét bizonyította haszontalanságát.Gavi éretlen keménykedése nevetséges.A végén született egy majomfarok Ģóóól,amin ki tudtam ugrálni a mérgem.3pont más semmi!Igazad van,ezzel a teljesíménnyel csak öreguras rövid őszi sétán indulhatunk.Lesz ez még jobb is!

⚽️🥇⚽️

1862. Sió
2022. okt. 29. 22:50

Hát ez így "gyenge muzsika"

Így nem, hogy "Táncdal fesztivált, de "Népdal kört" sem nyerünk!

1861. Sió (válaszként erre: 1860. - Ezüst róka)
2022. okt. 27. 07:27

Ne adjuk fel!

Egyszer még egy jó LA-LIGA-às csapat leszünk

2022. okt. 26. 22:58

BARCA-Bayern 0:3

A megmérettet és nagyon könnyűnek találtatott.Nem volt kaput eltaláló lövésünk!

Mindörökké BARCA.

2022. okt. 24. 09:04

BARCA-Bilbao 4:0

Ennyire engedtük a baszkokat játszani.A folyamatos presszió mindíg eredményes.Lewa nagyon tudja a lefordulást.Dembi vezér volt.Ferrant sajnos nem tudom megszeretni.Bizakodok a bőrnadrágosok ellen.⚽️🥇🏆