Főoldal » Fórumok » Véleményem a bajnokságokról,és azok meccseiről

Véleményem a bajnokságokról,és azok meccseiről

767. FriPa94
2012. nov. 6. 18:09
A MU csak holnap játszik, de remélem tényleg lő gólt Van Persie :)
2012. nov. 6. 18:04
Hmmm szerintem hazai pályán csak behúzza a Real,az Arsenal meg szerintem majd megizzad a győzelemért.Van Persie betalál.
765. FriPa94
2012. nov. 6. 18:02
Én képtelen vagyok Real meccset nézni, de azért néha majd belekukkantok abba is...

2012. nov. 4. 19:01
Most Ibra tényleg megerdemelte,hogy kiállitották!
2012. nov. 4. 18:26

PSG-Ibra a sokkoló-sokoldalú!

Egy mozdulattal mellbe rúgja a kapust,közben pofán vágja a védőt.

Jó hogy nincs már a BARCA-ban.

2012. nov. 4. 18:11
Így eladni az utolsó pillanatokban a győzelmet istenem!Pár perc volt hátra a meccsből erre hát nem az utolsó pillanatban ad az egyik védő egy gólpasszt az ellenfélnek?.Hát ezért nem szeretem az olasz focit.Haladó szintű klubokban kispályás védő.Csodálatos!Jó irányba tart a Seria A.
2012. nov. 4. 17:03

Napoli(Camorra)-Torino(Öreg Hölgy=Maffia) 1:1

Láttad az egyenlítő gólt?

2012. nov. 4. 15:02

Köszi.

Még mindíg ott állunk ahol a part szakad,ha az ellenfél kellő komolyságu.

2012. nov. 4. 14:06
Példának felhozom a tegnapi Celta elleni meccset,akkor azt kell hogy mondjam,hogy az első félidőben sokszor szétesett a védelem,az ellenfél csatára többször a hátuk mögé került,és egyszer gólt is szerzett a rossz védelem miatt.A félidőben Vilanova edző biztos rászolt a fejükre,hogy jobban figyeljenek a védelemre,mert a második félidőben nem lehetett panasz rájuk.
2012. nov. 4. 13:51

Reális BARCA-sok!

Milyen volt a védelmünk az utóbbi két meccsen?(sajnos nem tudtam kedvenceinket megnézni)

2012. nov. 3. 12:37
Hát ja egyértelműen a Dortmund volt a jobb
753. Kisszon
2012. nov. 3. 12:36
kicsit régi de Dortmund - Real Madrid? 2-1? igazságos eredmény szerintem!
752. FriPa94
2012. nov. 1. 17:03
sajnos nem láttam a meccset.
2012. nov. 1. 15:51
És a Chelsea-MU 5:4? Az se semmi azt hiszem.Végre nem a bíró volt főszerepben....
750. FriPa94
2012. okt. 31. 10:47
Reading Arsenal 5-7, ez azért nem semmi!

2012. okt. 30. 18:36
Pontosan.És a bíró rasszista megjegyzéseket mondott a Chelsea játekosainak,amit már vizsgál a Fifa
745. FriPa94
2012. okt. 30. 18:29

Igen, én is beismerem, hogy ritka gyéren vezette a meccset, és akár a Chelsea is nyerhetettt volna, mert a MU nagyon gyengén játszott.

És Torres féle hibát még egyszer elkövette a végén, amikor Mikel feltartotta Valenciát. Akkor is Mikelnek kellett volna adni a (2.) sárgát és nem Valenciának.

2012. okt. 30. 18:18
Ok meggyőztél,de akkor is az ilyen bíró nem való futballba
743. FriPa94
2012. okt. 30. 18:13
Igen, de amikor Cleverley-t mellkason talpalta, már akkor ki kellett volna állítani!
2012. okt. 30. 16:37
De azért nem csak a partjelző a vak,mert a biró kiállította Torrest műesés gyanújával,holott nem volt az,mert tényleg alárúgtak.
741. FriPa94
2012. okt. 30. 16:24
Amúgy Hernández góljához annyit hozzátennék, hogy valóban les volt, de Cech takarta Chichát így a partjelző nem igazán láthatta, hogy hol helyezkedik, és ráadásul visszafele mozgott.
2012. okt. 30. 16:22
Hát mondjuk igaz igaz
739. FriPa94
2012. okt. 30. 16:02
Valóban a bíró eléggég egyoldalúan fújt, de azért arra emlékeztek, hogy a city hogyan lett bajnok? Holott a MU simány behúzta volna.
2012. okt. 30. 15:28
Huuu remélem örökre eltiltják a bírót a focitól.Amit a Chelsea-MU meccsen művelt,az valami szégyenletes volt.A MU a birónak köszönhetően nem 11,hanem 12 emberrel volt a pályán.Egyébként a bíró rasszista szavakat mondott a Chelsea játékosainak,ezért biztos hogy lesz valami következménye ennek.