Főoldal » Fórumok » Véleményem a bajnokságokról,és azok meccseiről

Véleményem a bajnokságokról,és azok meccseiről

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. febr. 4. 19:31
Hát, meccsnek nem is volt olyan jó, a második félidő szinte már az egymás gyalulásáról szólt.. Úgyhogy nem maradtál le sokmindenről. :) egyik csapat sem volt igazán formában, ami pedig csalódás lehet, hogy még Falcao sem..
2013. febr. 4. 18:40
Én sajnos nem láttam
2013. febr. 4. 08:27
Tegnap nézte valaki az Atletico - Betis meccset? Szépen összeszólalkozott a két csapat.. Diego Costanak nem volt jó napja, mindenki kicsinálta..
2012. dec. 31. 20:41
BÚÉK MINDENKINEK!!
2012. dec. 24. 07:16
Mindenkinek kívánok Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!!
2012. dec. 23. 23:16
Ma a Chelsea simán verte az Aston Villa csapatát a Premier Ligában,8:0
2012. dec. 22. 11:02

Jó meccs volt a tegnapi Valencia-Getafe.

Végig nyitott sisakrostélyal küzdözzek.

2012. dec. 19. 13:50
A tegnapi Schalke-Mainz meccs nem volt olyan rossz.A Mainz és Szalai most eléggé legyűrték a Schalket.Meg is lepődtem,hogy Huntelaar-ék nem győzedelmeskedtek.
2012. dec. 9. 23:26
Jó meccs volt, könnyen lehetett volna X is, és talán meg is érdemelte volna a Betis az 1 pontot, de a szerencse és Valdez egy védése a Barcának kedvezett. Szép meccs volt.
2012. dec. 9. 22:54
Betis-Barca 1-2 nemakármien meccsen a Betis nagyon hajtott 1-2 után, 3-2 a kapufák aránya és egészen elképesztő ahogyan a Betis letaámadta a Barca-t igazi Barca stílusba. Megérdemelt lettvolna a döntetlen, de mivel Barca-s vagyok mégis örülök a 3 pontnak.
2012. dec. 5. 15:57
Hát a tegnapi Ajax telesítménytől én sem voltam elragadtatva.. A Real túl nagy fölényben volt és uralta a meccset. A Dortmund - City azért nem sokon múlt, kiegyenlített meccs volt.
2012. dec. 5. 07:00

Hát a Dortmund is behúzta. :)

A Real pedig simán megverte az önmagukat nem találó Ajaxot.Rájuk sem ismertem,mert amit a múltkori PSV elleni bajnoki rangadón nyűjtottak,az a fenomemális volt,amit meg tegnap müveltek....szó se róla...

2012. dec. 4. 21:31
Hát az tuti. És a Dortmund - City? Elég kétesélyesnek tűnik az első félidőben.
2012. dec. 4. 20:46
Ahhh a Barca tuti behúzza :)
2012. dec. 4. 20:22
Szintén, de a Dortmund - City is tuti érdekes lesz. Holnap viszont Benfica - Barca. Ti mit gondoltok?

2012. nov. 10. 17:15
Kár,hogy a Vidi kikapott a Baseltől.Az 80.percben gól nagyon nem kellett volna.Sajnos a magyar csapat nem tudta kivédekezni a maradék 10 percet,ami hátra volt még a mérkőzésből.
2012. nov. 7. 09:12

A patjelző LENGET,amúgy erőssen véleményes volt a szitu.