481. Pifti84 (válaszként erre: 480. - Sió)

nov. 26. 19:27
Zakatol előre a Lokomotív!🤗
479. Damian72 (válaszként erre: 478. - Pifti84)
2023. szept. 5. 12:46
Reméljük a szünet nem töri meg a lendületüket, s harcban lesznek a "Vidék Bajnoka" címért.
478. Pifti84 (válaszként erre: 477. - Damian72)
2023. szept. 4. 18:38

Igen, végre jól kezdtünk egy bajnokságot és nem hátul kell idegeskedni.

Ámbár egyetlen tény azért beárnyékolja ezt a szép képet, tekintve, hogy ezt mind hazai pályán vívtuk meg és még nem játszottunk idegenben.

Reméljük ott is "pontosak" leszünk :)

2023. szept. 4. 10:19
Újra az első helyen! Kíváncsi leszek a folytatásra, a remek kezdés után. Csak így tovább!
476. Sió (válaszként erre: 475. - Pifti84)
2023. aug. 22. 11:25

Szia Pifti84 Barátom!

A dolgos hétköznapok árnyékában néha jut idő a halak fenyegetésére is. Hetente egyszer egy kis focira is.

Elég sűrű a program Veterán Motor szinten is.

Úgy, hogy nem unatkozom!

Most már egyszer összefuthatnánk akár Debrecenben, vagy itt a Balatonon.

Megnézhetnénk együtt egy Loki meccset élőben.

(Én a Siófokkal annyira nem tudok dicsekedni)

Szép napot, jó melót neked!

Hajrá Loki!

475. Pifti84 (válaszként erre: 474. - Sió)
2023. aug. 21. 18:35

Szia Sió Barátom!

Köszi szépen :) Nekem ez a 200 volt a fő cél, illetve a napi győzelmek. Ha Damian nem írja, hogy megelőztem, lehet csak napok, hetek múlva vettem volna észre.

Azért remélem visszaelőz párszor, Barátoktól nem szép dolog elvenni a pozíciót.

Azt hiszem sejtem kire gondolsz a nyavajgást illetően, de már lehet lelépett :)

És mi a szitu a Balatonon? Ha van időd mesélhetnél egy kicsit. Volt tervben idén hogy megyek, de a MOL-ban egymást érik a karbantartási munkák, elég kevés a szabadidő. Amikor meg szabit vesz ki az ember, akkor meg betonozik ugyebár :)

Hajrá Loki este!

474. Sió (válaszként erre: 473. - Pifti84)
2023. aug. 21. 17:41

Gratulálok neked a Sikerhez!

Nálam is hasonló a helyzet.

Nyári lótás-futás itt a Balaton-parton nem egyszerű.

Az idő a legnagyobb ellenfelem a tippeléskor. Csak ledarálom, de itt vagyok és nem nyavalygok...., mint... .

További sok sikert neked és a Lokinak!

473. Pifti84 (válaszként erre: 472. - Damian72)
2023. aug. 21. 10:25

Ma lehet javítani a Kisvárda ellen :)

Köszönöm szépen, de remélem elszórakozgatunk majd egymás folyton visszaelőzésével :)

Nem mindig van idő a játékra sajnos, egyszer-egyszer neki tudok ülni elemezgetni (már a tippmixelés miatt is), de sokszor csak random megy, vagy még le is maradok a tippekről. Az volt a cél hétvégén, hogy meglegyen a 200-ik napi siker, Hál Istennek sikerült elérni.

Kívánok Neked is további jó tippelgetést, este pedig hajrá LOKI! :)

472. Damian72 (válaszként erre: 470. - Pifti84)
2023. aug. 21. 07:49

Sajnos vannak ilyen meccsek...

A tippjáték toplistás előzésért pedig gratulálok Pifti84!

Csak így tovább!

471. Damian72 (válaszként erre: 469. - Sió)
2023. aug. 21. 07:47
A következő szezonban már jobb lesz. A tapasztalat sokat jelent.
470. Pifti84 (válaszként erre: 469. - Sió)
2023. aug. 18. 21:47

Legalább a hangulat jó volt :)

Egyszerűen azt láttuk, hogy gyorsabbak, lendületesebbek, lelkesebbek..

Az oldalvonal mellett a 70-ik percben a cserék úgy melegítettek mintha vért ittak volna.., átnéztünk a mieinkhez, ők meg nézték a meccset..

Kb. ennyi.

A fiúk tegnap 10m-es passzt nem tudtak összehozni és csak a 94-ik percben találtunk kaput.

Mi tudtuk, hogy jobb csapat a Rapid, el is fogadtuk, hogy ebben ennyi volt, de hazai pályán 16.500 néző előtt legalább a mez leszakadhatott volna róluk.

Megyeri többet ért labdába, mint bárki, mert hátrafelé próbáltunk játszani, azt se jól..

Na mindegy, koncentrálni kell a bajnokira.

Mindörökké Loki!

469. Sió
2023. aug. 18. 07:39

Sajnálom a Lokit, de ez más kávéház!

Nagy meló volt az NB II után Európába eljutni.

Sok a tanulság.

Hajrá Loki!

468. Pifti84
2023. máj. 1. 09:40

DVSC - Fehérvár 2-0

Szép számmal kilátogatott szurkolóink kedvéért a csapat mindent megtett és izgalommentesen lehozta a meccset.

Tényleg jobbak voltunk és még ha fura is leírni, de nem látszott, hogy ez a Fehérvár nagyon hajtana a kiesés ellen.

A héten Paks, ha bukunk oda a harmadik hely, ha nyerünk előnyben lehetünk!

Nehéz lesz!

A tegnapihoz: Szép volt fiúk!

467. Pifti84
2023. ápr. 15. 10:37

DVSC - Felcsút 0-1

Nem érdemeltünk vereséget.

A játékvezető mezőnyben olykor érthetetlen döntéseket hozott, főleg a 89-ik percben történtekre gondolok.

Hogy a vendégek játékosa nem kapott még sárgát sem az érthetetlen..

Ferenczi már sokadszorra nem bír az idegeivel, most ez vereséget eredményezett.

Báránynak továbbra is meggyőződésem, hogy a pályán lenne a helye!

Zalaegerszegen sem lesz könnyű meccsünk.

466. Pifti84
2023. ápr. 8. 15:11

Mezőkövesd - DVSC 0-1

Nagyon jó játékkal szereztük meg a győzelmet!

Ilyen egyértelmű mezőnyfölényt nem láttam még a szezonban, mindenki dícséretet érdemel, ezt jó volt látni.

Most már lehet megfogalmazni célként a dobogót, következik a Felcsút, az beszédes lesz.

Szép volt fiúk!

465. Pifti84
2023. ápr. 3. 19:43

DVSC - Vasas 3-1

Rendben volt a tegnapi meccs.

A fölény gólokban is megmutatkozott, nem volt kétség. A mi térfelünkön 1-2 húzósabb helyzet volt, egyébként kontroll alatt tartottuk a meccset.

Bár Varga Kevinnek volt néhány bosszantó labda eladása, azért elég jó lába van. Szécsi és Dzsudzsák szép kulcspasszokat adott, és végre Bárány is pályára léphetett.

Pozitívum volt, hogy visszatért Kusnyír és így vele végre jobb oldali védelmünk is volt, remek teljesítményt nyújtott.

Talán 37 ponttal már nem kell izgulni, nézegethetünk a dobogó irányába is..

464. Pifti84
2023. márc. 18. 21:31

DVSC - Kecskemét 1-2

A vendégek megint megmutatták, hogy szervezettek és igazi csapatként működnek.

Borzasztóan gyenge és erőlködő a támadójátékunk, és sajnos egyre többen nem ütik meg a szintet. (legalább 3 játékost tudnék mondani)

Hiába a dobogó, még hátrafelé is figyelni kell!

463. Sió (válaszként erre: 462. - Damian72)
2023. márc. 12. 20:49

Köszönjük szépen

Barátom, a Loki nevében.

Ez hab volt a tortán (ezzel 3ponttal talàn senki sem számolt).

Hajrá Loki!

462. Damian72 (válaszként erre: 460. - Sió)
2023. márc. 12. 13:39
Szeretnék gratulálni! Nem gondoltam volna, hogy a DVSC három ponttal távozik Kisvárdáról.
461. Pifti84 (válaszként erre: 460. - Sió)
2023. márc. 12. 09:32

Hát nem is :)

Kisvárda - DVSC 0-1

Alapvetően nem nyújtottuk a legjobbunkat, de nagyon stabilak és szervezettek voltunk.

A védelem jól állt a lábán, a kínálkozó esélyt megragadtuk, véleményem szerint a középpályán nyertük meg a meccset.

Kiziridisz, Dzsudzsák rengeteg problámát okozott a Várda védelmének.

Ezzel a 3 ponntal a dobogón találtuk magunkat, de nagyon szoros a helyzet.

Ma pl. kieső helyre kerülhet a Videoton..

460. Sió (válaszként erre: 459. - Pifti84)
2023. márc. 11. 19:39

Kedvenc Csapatunk kitett magáért. Talán az X is benne volt.

A 3 pontot nem kell megmagyarázni!

Hajrá Loki!

459. Pifti84 (válaszként erre: 457. - Damian72)
2023. márc. 8. 19:11
Sok gólt nem várnék, én is Sió tippjét gondolnám: 0-0, vagy 1-1, ha minden jól menne akkor talán egy góllal meccset is lehetne nyerni, a kérdés milyen lábbal áll majd a védelem.
458. Sió (válaszként erre: 457. - Damian72)
2023. márc. 8. 16:45

Tisztában vagyok az erőviszonyokkal,de szimpi csapatom ellen nem tippelek.

Én egy X-re számitok.

2023. márc. 8. 13:14

Milyen eredményre tippeltek a hétvégén:

Kisvárda-Debreceni VSC? Semleges szurkolóként van egy olyan megérzésem, hogy a "Révész-idegenlégió" sikerrel veszi a hétvégi fordulót.

456. Sió (válaszként erre: 455. - Pifti84)
2023. márc. 7. 21:57
Sajnálom, hogy kiesett a pixisből.
455. Pifti84 (válaszként erre: 454. - Sió)
2023. márc. 7. 19:27

Bévárdi jobb oldali támadóként teljesen rendben van, de kicsit úgy járt, mint Ferenczi Janika.

Ferenczi is támadószélső, de mivel nincs balbekk így azt kell évek óta játszania.

Bévárdi sem védő, és mivel még játékban sincs (kiszorult Szécsi és Varga Kevin miatt) így jött néhány gyengébb teljesítmény tőle. Sajnos túl látványos labdaeladásai voltak.

454. Sió (válaszként erre: 453. - Pifti84)
2023. márc. 7. 10:05

Nem tudom mi történhetett Bévárdi Zsombival? Mi ez a formahanyatlás.

Persze előtte sem Ő volt a legélesebb kés a fiókban, de most.... .Érdekel, mert azért valahol a "mi kutyánk kölyke" Siófokon nevelkedett.

453. Pifti84
2023. márc. 5. 20:29

Újpest - DVSC 1-1

Nem láttam az első félidőt, a másodikban beszorultunk az emberhátrány miatt.

Így az X elfogadható, de most már zsínorban második meccset fejezzük be 10 emberrel.

Jobb szélső védő továbbra is kerestetik.