Főoldal » Meccsek » 2018. január 14. » FC Cartagena - El Ejido

FC Cartagena - El Ejido 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 21-én is volt FC Cartagena - El Ejido mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2018. január 14. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal Cartagonova (Cartagena)

Mérkőzés összefoglaló:

• A FC Cartagena az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. Utoljára a Sevilla ellen szenvedtek vereséget 2017. november 29-én.

FC Cartagena utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább El Ejido győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a FC Cartagena csapatának kedvez (5:4).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a FC Cartagena stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a FC Cartagena csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a FC Cartagena kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a FC Cartagena sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a FC Cartagena 5 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a FC Cartagena jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a FC Cartagena olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Betis II vagy a Sevilla. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Betis II, a Linense. A FC Cartagena csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

FC Cartagena 572., El Ejido 1880. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Cartagena jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a FC Cartagena csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.