Főoldal » Meccsek » 2017. november 19. » Extremadura - Real Murcia

Extremadura - Real Murcia 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. április 15-én is volt Real Murcia - Extremadura mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2017. november 19. 17:30
Helyszín: Estadio Francisco de la Hera (Almendralejo)

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Real Murcia utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Real Murcia győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Real Murcia csapatának kedvez (5:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Extremadura stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Real Murcia csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Extremadura négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Murcia egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Extremadura sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Extremadura 5 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Murcia pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Extremadura jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella, a Granada II. A Real Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alcoyano vagy a Las Palmas II. Az Extremadura erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Extremadura 1692., Real Murcia 462. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Murcia jobb csapatnak tűnik.