Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 25. » El Ejido - Real Jaén

El Ejido - Real Jaén 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. február 12-én is volt Real Jaén - El Ejido mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2016. szeptember 25. 17:00

Real Jaén utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereség

Inkább Real Jaén győzelem
Az elmúlt fél évben az El Ejido egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Jaén egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az El Ejido sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az El Ejido 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Jaén pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az El Ejido jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Granada II. A Real Jaén gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo. Az El Ejido csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

El Ejido 1880., Real Jaén 1519. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Jaén jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az El Ejido csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.