Főoldal » Meccsek » 2017. február 5. » El Ejido - Marbella

El Ejido - Marbella 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 2-án is volt El Ejido - Marbella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2017. február 5. 16:00

Anón ('7, 0-1)

Korábbi El Ejido - Marbella mérkőzések:

El Ejido győzelem

Marbella győzelem

2016. szept. 18. 0:1 (1:0)

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Marbella győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Marbella csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az El Ejido kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marbella egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az El Ejido 5 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marbella pedig idegenben ötször nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a FC Cartagena vagy a Jumilla. A Marbella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Linense, a Granada II vagy a Linares Deportivo. Az El Ejido erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Hoya Lorca, a Granada II vagy a Melilla. A Marbella gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Hoya Lorca, a Villanovense vagy a FC Cartagena. A Marbella csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

El Ejido 1880., Marbella 1181. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Marbella jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Marbella nyeri ezt a találkozót.