Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 16. » Ebro - Hércules

Ebro - Hércules 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. március 8-án is volt Ebro - Hércules mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2018. szeptember 16. 12:00

45%

• A Hércules az utolsó hét mérkőzését mind megnyerte. Utoljára az Albacete ellen szenvedtek vereséget 2018. július 28-án.

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Hércules utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Hércules győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok kétszer játszottak az Ebro stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Ebro csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben az Ebro egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Hércules háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Hércules az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 3 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Hércules pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Ebro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sabadell, az Izarra vagy a Pena Deportiva. A Hércules pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villarreal II, az Atlético Saguntino vagy az Orihuela. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Ebro 1328., Hércules 390. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Hércules jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.