Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 16. » Atlético Baleares - Sabadell

Atlético Baleares - Sabadell 1:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 30-án is volt Sabadell - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2018. szeptember 16. 12:00
Helyszín: Campo de Son Malferit (Palma de Mallorca)

Xesc Fullana ('13, 1-0), Aleix Coch ('37, 1-1), Pol Ballesteros ('64, 1-2)

44%

• Xesc Fullana az egyetlen a mezőnyből, aki öt Atlético Baleares - Sabadell mérkőzésen is szerepelt.

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Sabadell utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Sabadell győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Sabadell csapatának kedvez (9:6).
Ebből a csapatok háromszor játszottak az Atlético Baleares stadionjában, a gólarány 5:5, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sabadell kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sabadell pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules, az Alcoyano vagy az Ebro. A Sabadell pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Espanyol II, a Formentera vagy a Palamós. Az Atlético Baleares erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atlético Baleares 1337., Sabadell 614. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sabadell jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.