Főoldal » Meccsek » 2015. szeptember 27. » Ebro - Arenas de Getxo

Ebro - Arenas de Getxo 3:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 9-én is volt Arenas de Getxo - Ebro mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2015. szeptember 27. 16:00

Aitor Ramos ('41, 0-1), Nacho Lafita ('69, 1-1), Arambarri ('76, 1-2), Tony Gabarre ('79, 2-2), Tony Gabarre ('84, 3-2), José Oya ('88, 3-3)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Arenas de Getxo győzelem
Az elmúlt fél évben az Ebro kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenas de Getxo egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenas de Getxo pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján az Arenas de Getxo szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II. Az Arenas de Getxo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Talavera. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Ebro 1328., Arenas de Getxo 1436. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ebro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.