Főoldal » Meccsek » 2015. szeptember 26. » Real Sociedad II - Real Unión

Real Sociedad II - Real Unión 0:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 17-én is volt Real Unión - Real Sociedad II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2015. szeptember 26. 15:30

Domínguez ('45, 0-1), Martins ('65, 0-2), Jorge Galán ('67, 0-3)

Korábbi Real Sociedad II - Real Unión mérkőzések:

Real Sociedad II győzelem

2014. aug. 2. 2:0 (1:0)

Real Unión győzelem

2015. aug. 12. 0:3 (1:0)

Real Sociedad II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Real Unión győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Real Unión csapatának kedvez (3:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Real Sociedad II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Real Sociedad II csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Real Sociedad II kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Unión egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Real Sociedad II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Sociedad II 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Unión pedig idegenben kétszer kapott ki. Tehát a Real Sociedad II jobban szerepelt.

Real Sociedad II 1194., Real Unión 1085. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Real Sociedad II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.