Főoldal » Focisták » Dél-afrikai Köztársaság focistái

Dél-afrikai köztársasági focisták listája

Dél-afrikai köztársasági játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6 7 8
Aaron Mokoena
(Portsmouth)
Aaron Mzwethu
(Witbank Spurs)
Abbubaker Mobara
(Cape Town City)
Abdurghman White
(Steenberg United)
Abel Mabaso
(Orlando Pirates)
Abel Moeketsi
(Moroka Swallows)
Abia Nale
(Platinum Stars)
Abrah Nkadimeng
(Phiva Young Stars)
Abrahms Jared
(Free State Stars)
Abram Ngcobo
(Uthongathi)
Advice Thukethana
(Boyne Tigers)
Aghmat Ceres
(Ubuntu Cape Town)
Akhona Manqola
(Cape Town All Stars)
Alan Robertson
(Stellenbosch)
Alcardo van Graan
(Ajax Cape Town)
Alexander Lubisi
(Bloemfontein)
Alfred Ndengane
(Orlando Pirates)
Aluwani Nedzamba
(Tshakhuma Madzivhadila)
Amigo Memela
(Orlando Pirates)
Amloyd Shiburi
(Mariveni United)
Andile Fikizolo
(Bloemfontein)
Andile Jali
(Mamelodi Sundowns)
Andile Khumalo
(Uthongathi)
Andile Makhwe
(Boyne Tigers)
Andile Mbanjwa
(Richards Bay)
Andile Mbenyane
(Chippa United)
Andile Mpisane
(Royal Eagles)
Andile Tshabalala
(African All Stars)
Andisiwe Mtsila
(The Magic)
Andiswa Ndawonde
(Black Leopards)
Andre Petim
(Ajax Cape Town)
Anga Dambile
(Tornado)
Angelo Kerspuy
(Stellenbosch)
Angelo Van Rooi
(NC Pro's)
Anver Esterhuizen
(Super Eagles)
Anzio Georgia
(Stellenbosch)
Aqeel Jappie
(Cape Umoya United)
Ariano van Staden
(United Rovers)
Aron Maile
(Young Tigers)
Arrie Boesak
(United Rovers)
Arthur Bosua
(Charleston Battery)
Asavela Mbekile
(Orlando Pirates)
Ashley Du Preez
(Stellenbosch)
Ashley Hartog
(Ajax Cape Town)
Ashraf Hendricks
(Cape Town City)
Asive Langwe
(Ajax Cape Town)
Athi Sitshwele
(Uthongathi)
Athini Bisha
(EC Bees)
Athini Jodwana
(Steenberg United)
Aubrey Mathibe
(Moroka Swallows)
Aubrey Ngoma
(Mamelodi Sundowns)
Auburn Oliphant
(United Rovers)
Augustine Mahlonoko
(Orlando Pirates)
Auguston Leonard
(Mthatha Bucks)
Aupa Moeketsi
(SuperSport United)
Aupa Mohlakoane
(African All Stars)
Avhashoni Tshinuna
(Black Leopards)
Ayanda Gcaba
(Platinum Stars)
Ayanda Jwara
(Baroka)
Ayanda Masiko
(Chippa United)
Ayanda Mtshali
(Bloemfontein)
Ayanda Nkosi
(Jomo Cosmos)
Ayanda Patosi
(Esteghlal)
Ayanda Sibanda
(Acornbush United)
Azeemud-Deen Brenner
(Ubuntu Cape Town)
Bafana Dlamini
(Richards Bay)
Bafana Kali
(Uthongathi)
Bafana Nhlapo
(Cape Town City)
Bandile Hlatshwayo
(Phiva Young Stars)
Bandile Shandu
(Maritzburg United)
Banele Ndzabandzaba
(Mbombela United)
Bantu Mzwakali
(Bidvest Wits)
Bathusi Aubaas
(TS Galaxy)
Ben Motshwari
(Orlando Pirates)
Benito Mackay
(United Rovers)
Bennett Chenene
(SuperSport United)
Benny McCarthy
(West Ham United)
Benson Mhlongo
(Platinum Stars)
Bernard Parker
(Kaizer Chiefs)
Bevan Fransman
(Highlands Park)
Bheki Maliba
(Mbombela United)
Bheki Zwane
(Tjakastad Junior Shepard)
Bhongolwethu Jayiya
(Kaizer Chiefs)
Blessing Maluleke
(TS Sporting)
Boalefa Pule
(SuperSport United)
Boikanyo Komane
(Chippa United)

Bonakele Mngomezulu
(Moroka Swallows)
Bonga Nkosi
(Witbank Spurs)
Bongane Mathabela
(Stellenbosch)
Bongani Kama
(Golden Arrows)
Bongani Khumalo
(SuperSport United)
Bongani Manana
(Black Leopards)
Bongani Manavhela
(Tshakhuma Madzivhadila)
Bongani Mbuli
(Free State Stars)
Bongani Mnguni
(Moroka Swallows)
Bongani Mofokeng
(Super Eagles)
Bongani Mpandle
(Maritzburg United)
Bongani Ndhlovu
(Mbombela United)
Bongani Nkosi
(Tjakastad Junior Shepard)
Bongani Nyathi
(Acornbush United)
Bongani Sam
(Bloemfontein)
Bongani Shabalala
(Witbank Spurs)
Bongani Zungu
(Amiens SC)
Bongile Booi
(Polokwane City)
Bonginkosi Zwane
(Tjakastad Junior Shepard)
Bongnkosi Nkosi
(TS Sporting)
Bongokuhle Hlongwane
(Maritzburg United)
Booysen Sambok
(Ubuntu Cape Town)
Boysen Mbatha
(AmaZulu)
Bradley Carnell
(Hansa Rostock)
Bradley Cross
(Schalke 04 U19)
Bradley Grobler
(SuperSport United)
Brandon Dean
(SuperSport United)
Brandon Peterson
(Bidvest Wits)
Brandon Theron
(Cape Umoya United)
Brett Evans
(Ajax Cape Town)
Brian Hlongwa
(Highlands Park)
Brian Mpoyana
(NC Pro's)
Bridget Motha
(FK Senica)
Brighton Mhlongo
(Bidvest Wits)
Broderick Burds
(Stellenbosch)
Brogan Shrimpton
(Detroit City)
Brooklyn Poggenpoel
(Cape Umoya United)
Brown Khumalo
(Kwadukuza United)
Bruce Bvuma
(Kaizer Chiefs)
Bryce Moon
(Maritzburg United)
Brylon Petersen
(Kaizer Chiefs)
Buhle Mkhwanazi
(Bidvest Wits)
Bukhosi Sibanda
(Ubuntu Cape Town)
Bulelani Cola
(The Magic)
Buti Kekana
(TUT Students)
Buti Khoza
(Ubuntu Cape Town)
Buti Motaung
(Super Eagles)
Butinyana Kendani
(Sibanye Golden Stars)
Buyani Sali
(Chippa United)
Calvin Kadi
(Bidvest Wits)
Camagu Kanana
(EC Bees)
Cameron Chweu
(Ubuntu Cape Town)
Carl Lark
(Bidvest Wits)
Carlo Gie
(Jomo Cosmos)
Cebo Meyiwa
(Cape Town All Stars)
Cecil Lolo
(Ajax Cape Town)
Celimpilo Ngema
(Uthongathi)
Chade Roman
(Stellenbosch)
Charl Reid
(Chippa United)
Charles Baloyi
(Polokwane City)
Charles Gallagher
(TS Sporting)
Cheslyn Jampies
(Richards Bay)
Chris Matombo
(Chippa United)
Christoph Komane
(Highlands Park)
Claudio De Almeida
(Pretoria University)
Clayton Daniels
(SuperSport United)
Clentjie Manganyi
(Mariveni United)
Clifford Ngobeni
(Pretoria University)
Clint Fredericks
(Ubuntu Cape Town)
Clive Gumede
(African All Stars)
Cohen Stander
(Mbombela United)
Cole Alexander
(Bidvest Wits)
Conley Miller
(Orbit College)
Conrad Madolo
(Jomo Cosmos)
Cosmas Mzizi
(Super Eagles)
Craig Martin
(Cape Town City)
Curtis Mathebula
(Pretoria University)
Daine Klate
(Chippa United)
Daloxolo Masina
(Tjakastad Junior Shepard)
Dalyan Hawes
(Stellenbosch)
Damian Basadien
(Steenberg United)
Dani Ladeira
(Mladost CD)
Danian Wareley
(The Magic)
Daniel Cardoso
(Kaizer Chiefs)
1 2 3 4 5 6 7 8