Főoldal » Focisták » Dél-afrikai Köztársaság focistái

Dél-afrikai köztársasági focisták listája

Dél-afrikai köztársasági játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Calvin Kadi
(Bidvest Wits)
Camagu Kanana
(EC Bees)
Cameron Chweu
(Ubuntu Cape Town)
Carl Lark
(Bidvest Wits)
Carlo Gie
(Jomo Cosmos)
Carlton Ubaezuonu
(Galway United)
Cebo Masena
(TS Sporting)
Cebo Meyiwa
(Cape Town All Stars)
Cecil Lolo
(Ajax Cape Town)
Celi Ndwandwe
(Mbombela United)
Celimpilo Ngema
(Tshakhuma Madzivhadila)
Chade Roman
(Stellenbosch)
Charl Reid
(Mbombela United)
Charles Baloyi
(Polokwane City)
Charles Dube
(Happy Wanderers)
Charles Gallagher
(TS Sporting)
Chris Matombo
(Senglea Athletic)
Christoph Komane
(Highlands Park)
Claudio De Almeida
(Pretoria University)
Clayton Daniels
(SuperSport United)
Cleawon Borias
(Hungry Lions)
Clentjie Manganyi
(Mariveni United)
Clifford Ngobeni
(Pretoria University)
Clint Fredericks
(Jomo Cosmos)
Clinton Davids
(Hungry Lions)
Clive Gumede
(Pretoria University)
Cody August
(Steenberg United)
Cohen Stander
(Ajax Cape Town)
Cole Alexander
(Bidvest Wits)
Colin Ryan
(Steenberg United)
Collins Makgaka
(Orlando Pirates)
Conley Miller
(Orbit College)
Conrad Madolo
(Jomo Cosmos)
Cosmas Mzizi
(Super Eagles)
Craig Joemath
(Zizwe United)
Craig Martin
(Cape Town City)
Curtis Mathebula
(Pretoria University)
Cuwen Prince
(Bidvest Wits)
Daine Klate
(Chippa United)
Daloxolo Masina
(Tjakastad Junior Shepard)
Dalyan Hawes
(Stellenbosch)
Damian Basadien
(Steenberg United)
Dani Ladeira
(Mladost CD)
Danian Wareley
(The Magic)
Daniel Cardoso
(Kaizer Chiefs)
Danile Kanono
(Young Tigers)
Danleigh Borman
(New York Red Bulls)
Danny Venter
(Golden Arrows)
Dante Lamb
(The Magic)
Darrel Matsheke
(Kaizer Chiefs)
Darren Johnson
(Ajax Cape Town)
Darren Keet
(Oud-Heverlee)
Darren Smith
(EIF Ekenas)
David Booysen
(Royal Eagles)
David Mathebula
(SuperSport United)
David Matlala
(TS Galaxy)
David Zulu
(Royal Eagles)
Daylon Claasen
(Maritzburg United)
Dean Furman
(Carlisle)
Dean Solomons
(Ajax II)
Dean van Rooyen
(Stellenbosch)
Decide Chauke
(TS Sporting)
Delron Buckley
(Karlsruhe)
Deolin Mekoa
(Ajax Cape Town)
Deon Horn
(Bidvest Wits)
Devon Jacobs
(Berwick)
Devon Saal
(Maritzburg United)
Diego Appollis
(Cape Town City)
Diego Brown
(Real Kings)
Dikoetla Nkosinathi
(VUT Students)
Dillon Goss
(Mbombela United)
Dillon Sheppard
(Bidvest Wits)
Dillon Solomons
(Stellenbosch)
Dimetre Fredericks
(Steenberg United)
Dingaan Maphosa
(Mbombela United)
Dino Ndlovu
(Zhejiang Greentown)
Dino Visser
(Port Vale)
Dintweng Mafogo
(Mariveni United)
Ditsietsi Motsitsi
(Super Eagles)
Diyo Sibisi
(Uthongathi)
Dlozi Ndaba
(Pretoria University)
Doctor Skhosana
(Witbank Spurs)
Donald Makgetlwa
(Black Leopards)

Donald Mokondelela
(Polokwane City)
Dumisani Manyike
(Mbombela United)
Dumisani Msibi
(Richards Bay)
Dumisani Ngwenya
(Super Eagles)
Dumisani Zuma
(Kaizer Chiefs)
Duncan Adonis
(Ubuntu Cape Town)
Eathon Swartz
(Cape Umoya United)
Ebrahim Seedat
(TS Galaxy)
Eden Nene
(Polokwane City)
Edgar Manaka
(Tshakhuma Madzivhadila)
Edmund Pietersen
(Steenberg United)
Edwald Tshabalala
(Platinum Stars)
Edward Manqele
(Real Kings)
Edward More
(Uthongathi)
Edwin Sitayitayi
(Highlands Park)
Eleazar Rodgers
(Ajax Cape Town)
Elias Mocheko
(JDR Stars)
Elias Ngwepe
(Platinum Stars)
Elliot Msibi
(Phiva Young Stars)
Elliot Seema
(Baroka)
Elrico Louw
(United Rovers)
Emmanuel Letlotlo
(Kaizer Chiefs)
Emmanuel Makinita
(Black Leopards)
Emmanuel Obuobisah
(Young Tigers)
Emmanuel Shoyisa
(TS Sporting)
Enocent Mkhabela
(Highlands Park)
Eric Mathoho
(Kaizer Chiefs)
Ernest Mamanyona
(Boyne Tigers)
Ernot Dzaga
(Maccabi)
Erwin Isaacs
(Ajax Cape Town)
Eshwell Mkhatshwa
(Mbombela United)
Ethen Sampson
(Black Leopards)
Evan Visser
(NC Pro's)
Evander Spandiel
(Real Kings)
Eyona Ndondo
(Cape Town City)
Fagrie Lakay
(Cape Town City)
Faralahibe Voavy
(Saint-Pierroise)
Fawaaz Basadien
(Moroka Swallows)
Forster Nkhuna
(Tshakhuma Madzivhadila)
Fortune Makaringe
(Orlando Pirates)
Francis Baloyi
(Uthongathi)
Francois Rens
(United Rovers)
Franklin Cale
(Ubuntu Cape Town)
Freedom Nyundu
(Mbombela United)
Fusi Letsatsi
(Super Eagles)
Gabriel Mbanjwa
(Happy Wanderers)
Gadinkame Modise
(Maritzburg United)
Gaona Modisane
(TS Galaxy)
Gape Moralo
(SuperSport United)
Gavin Hammers
(Cape Umoya United)
George Gawe
(EC Bees)
George Lebese
(Colorado Springs)
George Maluleka
(Mamelodi Sundowns)
George Vaaltyn
(NC Pro's)
Gerald Ndlovu
(Jomo Cosmos)
Gerhard Phafoli
(Bloemfontein)
Gershin Kock
(Cape Umoya United)
Gert Barends
(Zizwe United)
Ghaalib Avontuur
(The Magic)
Gift Links
(Aarhus)
Gift Mogorosi
(Super Eagles)
Gift Motupa
(Bidvest Wits)
Gift Nemutandani
(Tshakhuma Madzivhadila)
Gift Radebe
(Richards Bay)
Gift Sithole
(Platinum Stars)
Gilroy Goeieman
(United Rovers)
Givemore Khupe
(Moroka Swallows)
Given Mashikinya
(Bloemfontein)
Given Thibedi
(Moroka Swallows)
Gladwin Shitolo
(Golden Arrows)
Glen Salmon
(SuperSport United)
Glenton Mitchell
(United Rovers)
Glover Mathebula
(Mariveni United)
Godfrey Abrahams
(Super Eagles)
Gontse Motaung
(Super Eagles)
Goodenough Hleleni
(Steenberg United)
Gradual Links
(NC Pro's)
Graham Mokokong
(NC Pro's)
Grant Bruchhausen
(Pretoria University)
Grant Kekana
(SuperSport United)
Grant Margeman
(Ajax Cape Town)
Grant Young
(Auckland)
Granwald Scott
(Stellenbosch)
Gregory Damons
(Chippa United)
Gregory Maasdorp
(Maritzburg United)
1 2 3 4 5 6 7 8 9