Főoldal » Meccsek » 2022. január 22. » Cornella - San Fernando

Cornella - San Fernando 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 17-én is volt San Fernando - Cornella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2022. január 22. 17:00
Helyszín: Campo Nuevo Municipal de Cornella (Cornella de Llobregat)

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereség

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább San Fernando győzelem

Az elmúlt fél évben a Cornella kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a San Fernando kétszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a San Fernando az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cornella 4 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a San Fernando pedig idegenben négyszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát a Cornella jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Cornella olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, az Albacete vagy a Villarreal II. A San Fernando pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II, a Sabadell vagy az Alcoyano. A Cornella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Cornella olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético, az Atlético Baleares vagy a Sabadell. A San Fernando gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Andorra, az Algeciras vagy a Real Madrid II. A Cornella csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Cornella 1025., San Fernando 1379. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cornella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Cornella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.