Főoldal » Meccsek » 2022. január 22. » Alcoyano - Real Madrid II

Alcoyano - Real Madrid II 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 20-án is lesz Real Madrid II - Alcoyano mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2022. január 22. 17:00
Helyszín: Campo Municipal El Collao (Alcoi)

Sergio Arribas ('51, 11-esből, 0-1), Carlos Blanco ('80, 11-esből, 1-1)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.

Alcoyano győzelem:
11 tipp (25%)
12 tipp (27%)
Real Madrid II győzelem:
20 tipp (46%)

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Real Madrid II győzelem

Az elmúlt fél évben az Alcoyano egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Madrid II kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Real Madrid II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 3 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Madrid II pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia, a Cornella. A Real Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Llagostera vagy a Betis II. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando, a Llagostera vagy a Real Madrid. A Real Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo, az Atletico Sanluqueno vagy a Linense. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Alcoyano 1090., Real Madrid II 794. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.