Főoldal » Meccsek » 2022. január 30. » Cornella - Linares Deportivo

Cornella - Linares Deportivo 2:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2022. január 30. 12:00
Helyszín: Campo Nuevo Municipal de Cornella (Cornella de Llobregat)

Álex González ('45, 1-0), Mohamady Traore ('64, 2-0), Nando Copete ('90+1, 2-1)

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelem

Linares Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Linares Deportivo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Cornella csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Cornella kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Linares Deportivo kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cornella 5 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Linares Deportivo pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Cornella jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Cornella olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, az Albacete vagy a Villarreal II. A Linares Deportivo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Llagostera, az Atletico Sanluqueno vagy a Betis II. A Cornella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Cornella olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético, az Atlético Baleares vagy a Sabadell. A Linares Deportivo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Andorra, a Gimnastic vagy a Sabadell. A Cornella csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Cornella 1022., Linares Deportivo 1978. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cornella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Cornella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.