Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 16. » Cornella - Ebro

Cornella - Ebro 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. december 1-jén is volt Ebro - Cornella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2017. szeptember 16. 20:00
Helyszín: Campo Nuevo Municipal de Cornella (Cornella de Llobregat)

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Ebro győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Cornella csapatának kedvez (2:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Cornella stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Cornella csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Cornella egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ebro az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cornella 4 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Cornella jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Cornella olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Llagostera. A Cornella erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Cornella olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Prat vagy a Llagostera. Az Ebro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Saguntino, a Cornella. Az Ebro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Cornella 1169., Ebro 1328. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cornella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Cornella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.