Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 17. » Pena Deportiva - Elche

Pena Deportiva - Elche 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. február 4-én is volt Elche - Pena Deportiva mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2017. szeptember 17. 12:00
Helyszín: Campo Municipal del Santa Eulalia del Río (Santa Eulalia del Río)

• Az Elche már hét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2017. augusztus 12-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Levante verte őket).

Elche utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Elche győzelem

Az elmúlt fél évben a Pena Deportiva egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Elche kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Elche az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pena Deportiva 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Elche pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján az Elche szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Valencia II. Az Elche pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zaragoza II. A Pena Deportiva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Formentera. Az Elche gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cádiz. Az Elche csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pena Deportiva 3063., Elche 281. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Elche jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Elche nyeri ezt a találkozót.