Főoldal » Meccsek » 2022. november 6. » Osasuna II - Barcelona II

Osasuna II - Barcelona II 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 31-én is volt Osasuna II - Barcelona II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2022. november 6. 18:00
Helyszín: Instalaciones Deportivas de Tajonar (Tajonar)

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Barcelona II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Barcelona II győzelem
Az elmúlt fél évben az Osasuna II háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Barcelona II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Osasuna II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Osasuna II 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Barcelona II pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Osasuna II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UD Logronés. A Barcelona II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UCAM Murcia. Az Osasuna II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Eldense. A Barcelona II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a SD Logronés. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Osasuna II 2131., Barcelona II 507. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Barcelona II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Osasuna II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.