Főoldal » Meccsek » 2021. április 18. » Compostela - Union Langreo

Compostela - Union Langreo 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 8-án is volt Union Langreo - Compostela mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 2. fázis, 3. forduló - 2021. április 18. 17:00
Helyszín: Estadio Multiusos de San Lázaro (Santiago de Compostela)

Josino ('39, 1-0), Allyson ('90+6, 11-esből, 1-1)

Compostela győzelem:
25 tipp (62%)
10 tipp (25%)
Union Langreo győzelem:
5 tipp (12%)

Compostela utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Union Langreo győzelem

Az elmúlt fél évben a Compostela egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Union Langreo az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Compostela 2 győzelmet, 6 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Compostela jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Compostela olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Guijuelo vagy a Coruxo. Az Union Langreo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Burgos, a Lealtad. A Compostela erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Compostela olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II vagy a Numancia. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Marino de Luanco, a Sporting Gijón II. A Compostela csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Compostela 2838., Union Langreo 2228. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Union Langreo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Compostela csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.