Főoldal » Meccsek » 2024. április 6. » Club Tijuana - Club Necaxa

Club Tijuana - Club Necaxa 2:3 (1:1)

Mexikói Bajnokság mérkőzés, 14. forduló - 2024. április 6. 05:10
Helyszín: Estadio Caliente (Tijuana)

Diber Cambindo ('38, 0-1), Carlos Gonzalez ('45+3, 1-1), Domingo Blanco ('74, 2-1), José Paradela ('85, 11-esből, 2-2), José Paradela ('90+1, 2-3)

• Christian Rivera az egyetlen a mezőnyből, aki hét Club Tijuana - Club Necaxa mérkőzésen is szerepelt.
  • A Club Tijuana már tizenhat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2023. november 2-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Tigres csapatát).

Club Tijuana utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Club Necaxa utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Club Necaxa győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Club Necaxa csapatának kedvez (7:4).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Club Tijuana stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Club Tijuana egyszer sem nyert hazai pályán, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Club Necaxa kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Club Necaxa az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Mexikói Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Club Tijuana 3 győzelmet, 5 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Club Necaxa pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Club Tijuana jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Club Tijuana olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tigres vagy a Club Atlas. A Club Necaxa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cruz Azul vagy a Puebla. A Club Tijuana erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Club Tijuana olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pachuca vagy a CF América. A Club Necaxa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mazatlán, az Atlético San Luis. A Club Tijuana csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Club Tijuana 1389., Club Necaxa 1531. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Club Tijuana jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Club Tijuana csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.