Főoldal » Meccsek » 2024. március 9. » Club Necaxa - Atlético San Luis

Club Necaxa - Atlético San Luis 3:1 (2:1)

Mexikói Bajnokság mérkőzés, 11. forduló - 2024. március 9. 04:00
Helyszín: Estadio Victoria (Aguascalientes)

Diego Gómez ('29, 1-0), Samu ('45+6, 2-0), Aldo Cruz ('45+4, 2-1), Edgar Méndez ('90+3, 3-1)

• Három gól is született a hosszabbításokban, kettő az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Juan Castro és Ricardo Chávez összesen tíz Club Necaxa - Atlético San Luis mérkőzésen szerepeltek.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

Club Necaxa utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Atlético San Luis utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Atlético San Luis győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atlético San Luis csapatának kedvez (15:13).
Ebből a csapatok háromszor játszottak a Club Necaxa stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Club Necaxa csapatának kedvez (8:7).

Az elmúlt fél évben a Club Necaxa kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético San Luis kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Club Necaxa sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Mexikói Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Club Necaxa 4 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético San Luis pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Club Necaxa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Club Necaxa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Club Guadalajara, az UNAM Pumas. Az Atlético San Luis pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a CF América vagy a Mazatlán. A Club Necaxa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Club Necaxa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Puebla vagy a Cruz Azul. Az Atlético San Luis gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Juárez, a Querétaro. A Club Necaxa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Club Necaxa 1544., Atlético San Luis 1740. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Club Necaxa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Club Necaxa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.