Főoldal » Meccsek » 2017. március 26. » Caudal - Arandina

Caudal - Arandina 1:1 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2017. március 26. 17:30

Jaime Álvarez ('39, 1-0), Ruba ('42, 1-1)

Caudal utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Arandina győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Arandina csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Caudal kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arandina egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Caudal sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Caudal 5 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arandina pedig idegenben ötször játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Caudal jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Caudal olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Burgos, a Tudelano vagy a Racing Santander. Az Arandina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Boiro, a Real Valladolid II vagy a Coruxo. A Caudal csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Caudal 2214., Arandina 2260. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Caudal jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Caudal csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.