Főoldal » Meccsek » 2023. április 2. » Eldense - Intercity

Eldense - Intercity 2:0 (2:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2023. április 2. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Pepico Amat (Elda)

Cris Montes ('4, 1-0), Jesús Clemente ('15, 2-0)

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Intercity utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Intercity győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Eldense négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Intercity egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Eldense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 8 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Intercity pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Eldense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia, a Sabadell. Az Intercity pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Logronés vagy a Cirbonero. Az Eldense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Athletic Bilbao. Az Intercity gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Castellón. Az Eldense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eldense 2346., Intercity 3637. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Eldense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Eldense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.