Főoldal » Meccsek » 2017. november 14. » Burkina Faso - Zöld-foki Köztársaság

Burkina Faso - Zöld-foki Köztársaság 4:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. június 18-án is volt Zöld-foki Köztársaság - Burkina Faso mérkőzés!

VB selejtező mérkőzés, Afrika-zóna, 3. forduló, D csoport - 2017. november 14. 20:30
Helyszín: Stade du 4 Août (Ouagadougou), 7.000 néző

Prejuce Nakoulma ('45+1, 1-0), Prejuce Nakoulma ('58, 2-0), Prejuce Nakoulma ('62, 3-0), Banou Diawara ('90+5, 4-0)

• Prejuce Nakoulma mesterhármast ért el a mérkőzésen.

Burkina Faso utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Zöld-foki Köztársaság utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereség

VB selejtező: Afrika-zóna, 3. forduló, D csoport további mérkőzései:

Inkább Burkina Faso győzelem
Inkább Zöld-foki Köztársaság győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Burkina Faso csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben Burkina Faso egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint Zöld-foki Köztársaság egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette Zöld-foki Köztársaság az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a VB selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Burkina Faso 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, Zöld-foki Köztársaság pedig idegenben egyszer nyert. Ez alapján Zöld-foki Köztársaság szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben Burkina Faso olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ghána, a Tunézia vagy a Mali. A Zöld-foki Köztársaság pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Dél-afrikai Köztársaság, a Luxemburg vagy a Sao Tomé és Príncipe. Burkina Faso erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Burkina Faso 1489., Zöld-foki Köztársaság 2003. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Burkina Faso jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Burkina Faso válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.