Főoldal » Meccsek » 2018. április 8. » Burgos - Izarra

Burgos - Izarra 2:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. december 15-én is volt Burgos - Izarra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 33. forduló - 2018. április 8. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de El Plantío (Burgos)

Burgos utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereség

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Izarra győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Izarra csapatának kedvez (8:5).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Burgos stadionjában, a gólarány 4:4, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Burgos kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Burgos sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Burgos 3 győzelmet, 8 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Burgos jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Burgos olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Arenas de Getxo, a Lealtad. Az Izarra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leioa vagy az Osasuna II. A Burgos erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Burgos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tudelano. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Amorebieta. A Burgos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Burgos 1267., Izarra 1560. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Burgos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Burgos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.