Főoldal » Meccsek » 2017. március 11. » Izarra - Burgos

Izarra - Burgos 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. december 15-én is volt Burgos - Izarra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2017. március 11. 16:30

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség

Burgos utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Burgos győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Izarra csapatának kedvez (5:4).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Izarra stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Izarra csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Izarra kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Burgos kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Izarra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Izarra 4 győzelmet, 7 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Burgos pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Izarra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Pontevedra, a Somozas vagy a Mutilvera. A Burgos pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tudelano, a Caudal vagy a Mutilvera. A Burgos erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Caudal. A Burgos gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Valladolid II. A Burgos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Izarra 1560., Burgos 1267. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Burgos jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Izarra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.