Főoldal » Meccsek » 2023. május 31. » Brazília U20 - Tunézia U20

Brazília U20 - Tunézia U20 4:1 (2:0)

U20 VB mérkőzés, nyolcaddöntő - 2023. május 31. 19:30
Helyszín: Estadio Único Diego Armando Maradona (La Plata, Provincia de Buenos Aires)

Marcos Leonardo ('11, 11-esből, 1-0), Andrey Santos ('31, 2-0), Matheus Martins ('90+1, 3-0), Andrey Santos ('90+10, 4-0), Mahmoud Ghorbel ('90+13, 4-1)

• Három gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Brazília U20 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Tunézia U20 utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Tunézia U20 győzelem
Az elmúlt fél évben Brazília U20 háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Tunézia U20 egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján Brazília U20 sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az U20 VB mérkőzésein nyújtott teljesítményt nézzük, Brazília U20 2 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A másik csapat, Tunézia U20 pedig egyszer nyert és kétszer kapott ki. Tehát Brazília U20 jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Brazília U20 olyan csapatokat győzött le, mint pl. az Uruguay U20. A Tunézia U20 pedig olyan csapatokat vert, mint pl. az Irak U20. Brazília U20 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Brazília U20 olyan csapatoktól szenvedett vereséget, mint pl. a Chile U20 vagy az Olaszország U20. A Tunézia U20 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le, mint pl. az Irak U20, a Szenegál U20. Brazília U20 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Brazília U20 2625., Tunézia U20 4133. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Brazília U20 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján Brazília U20 győzelmében bíznak.

A Focikatalógus Brazília U20 válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.