Főoldal » Meccsek » 2023. május 24. » Brazília U20 - Dominikai Köztársaság U20

Brazília U20 - Dominikai Köztársaság U20 6:0 (2:0)

U20 VB mérkőzés, D csoport - 2023. május 24. 23:00
Helyszín: Estadio Malvinas Argentinas (Mendoza, Provincia de Mendoza)

Sávio ('37, 1-0), Marcos Leonardo ('38, 2-0), Jean Pedroso ('57, 3-0), Giovane ('82, 4-0), Marlon Gomes ('90+1, 5-0), Matheus Martins ('90+3, 6-0)

• A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.

Brazília U20 utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Dominikai Köztársaság U20 győzelem
Az elmúlt fél évben Brazília U20 egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Dominikai Köztársaság U20 egyszer sem nyert és egyszer kapott ki. A statisztika alapján Brazília U20 sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az U20 VB mérkőzésein nyújtott teljesítményt nézzük, Brazília U20 1 vereséget könyvelhetett el. A másik csapat, Dominikai Köztársaság U20 pedig egyszer kapott ki.
Az elmúlt egy évben Brazília U20 olyan csapatoktól szenvedett vereséget, mint pl. a Chile U20. A Dominikai Köztársaság U20 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le, mint pl. a Nigéria U20. Brazília U20 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Brazília U20 2672., Dominikai Köztársaság U20 12288. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Brazília U20 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján Brazília U20 győzelmében bíznak.

A Focikatalógus Brazília U20 válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.