Főoldal » Meccsek » 2023. október 29. » Betis - Osasuna

Betis - Osasuna 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 5-én is lesz Osasuna - Betis mérkőzés!

Spanyol Bajnokság mérkőzés, 11. forduló - 2023. október 29. 14:00
Helyszín: Estadio Benito Villamarín (Sevilla)

Willian José ('45+1, 1-0), Rubén García ('85, 1-1), Isco ('90+4, 2-1)

• David García az egyetlen a mezőnyből, aki tizenegy Betis - Osasuna mérkőzésen is szerepelt.
  • A Betis már nyolc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. szeptember 21-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Rangers FC verte őket).

Korábbi Betis - Osasuna mérkőzések:

Betis győzelem

2022. aug. 26. 1:0 (1:0)
2022. ápr. 3. 4:1 (2:0)
2021. szept. 23. 3:1 (1:1)
(még 10)

2023. jan. 18. 2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)

Betis utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Osasuna utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Osasuna győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Betis csapatának kedvez (15:7).

Ebből a csapatok négyszer játszottak a Betis stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Betis csapatának kedvez (8:3).

Az elmúlt fél évben a Betis háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Osasuna négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Osasuna az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Betis 3 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Osasuna pedig idegenben háromszor nyert és ötször kapott ki. Tehát a Betis jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Betis olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sparta Praha, a Valencia vagy a Rayo Vallecano. Az Osasuna pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Valencia, a Bordeaux vagy a Real Sociedad. Az Osasuna erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Betis olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Getafe, a Real Sociedad vagy az AS Monaco. Az Osasuna gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Toulouse, a Getafe vagy az Atlético Madrid. A Betis csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Betis 116., Osasuna 213. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Betis jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Betis csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.