Főoldal » Meccsek » 2018. október 28. » Barakaldo - Union Langreo

Barakaldo - Union Langreo 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 17-én is volt Union Langreo - Barakaldo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2018. október 28. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Lasesarre (Barakaldo)

Barakaldo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Union Langreo győzelem
Az elmúlt fél évben a Barakaldo háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Barakaldo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Barakaldo 4 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Barakaldo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Barakaldo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Santander vagy az Athletic Bilbao. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II, az Arenas de Getxo. A Barakaldo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Barakaldo 1028., Union Langreo 3057. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Barakaldo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Barakaldo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.