Főoldal » Meccsek » 2018. október 21. » Union Langreo - Cultural Durango

Union Langreo - Cultural Durango 4:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 9-én is volt Cultural Durango - Union Langreo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2018. október 21. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Ganzábal (La Felguera, Langreo)

Benat Alberdi ('13, 0-1), Álvaro García ('19, 1-1), Álvaro García ('53, 2-1), Riki Rodríguez ('55, 3-1), Nacho Calvillo ('77, 4-1)

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Cultural Durango utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Durango győzelem
Az elmúlt fél évben az Union Langreo háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Durango egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Union Langreo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union Langreo 2 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Durango pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Union Langreo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UD Logronés, a Mirandés vagy a Deportivo La Coruna. A Durango gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gernika, az Arenas de Getxo vagy a Real Sociedad II. Az Union Langreo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Union Langreo 3057., Durango 4066. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Union Langreo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Union Langreo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.