Főoldal » Meccsek » 2018. április 29. » Badajoz - Extremadura

Badajoz - Extremadura 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 24-én is volt Extremadura - Badajoz mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 36. forduló - 2018. április 29. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Vivero (Badajoz)

Badajoz utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Inkább Extremadura győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Extremadura csapatának kedvez (6:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Badajoz stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Extremadura csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Badajoz négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Badajoz sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Badajoz 7 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Badajoz jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Badajoz olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Granada II, a Jumilla vagy a Mérida AD. Az Extremadura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UCAM Murcia, a Betis II vagy a Córdoba II. A Badajoz erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Badajoz olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Palmas II. A Badajoz csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Badajoz 2141., Extremadura 1692. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Extremadura jobb csapatnak tűnik.