Főoldal » Meccsek » 2019. november 9.

Meccsek - 2019. november 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. november 9.)


4 mérkőzés
nov. 9. 13:00
Alavés - Valladolid
3:0 (2:0)
nov. 9. 16:00
Valencia - Granada
2:0 (0:0)
nov. 9. 18:30
Eibar - Real Madrid
0:4 (0:3)
nov. 9. 21:00
FC Barcelona - Celta Vigo
4:1 (2:1)
6 mérkőzés
nov. 9. 13:30
Chelsea - Crystal Palace
2:0 (0:0)
nov. 9. 16:00
Tottenham - Sheffield United
1:1 (0:0)
nov. 9. 16:00
Burnley - West Ham United
3:0 (2:0)
nov. 9. 16:00
Newcastle United - Bournemouth
2:1 (1:1)
nov. 9. 16:00
Southampton - Everton
1:2 (0:1)
nov. 9. 18:30
Leicester - Arsenal
2:0 (0:0)
26 mérkőzés
nov. 9. 14:00
Sunderland AFC - Gillingham
1:1 (1:0)
nov. 9. 16:00
Wimbledon - Doncaster
1:1 (1:0)
nov. 9. 16:00
Ipswich - Lincoln City
1:1 (0:1)
nov. 9. 16:00
Oxford City - Solihull Moors
1:5 (0:3)
nov. 9. 16:00
Colchester - Coventry
0:2 (0:2)
nov. 9. 16:00
Bolton Wanderers - Plymouth
0:1 (0:1)
nov. 9. 16:00
Cambridge United - Exeter
1:1 (0:1)
nov. 9. 16:00
Crawley - Scunthorpe
4:1 (1:0)
nov. 9. 16:00
Salford - Burton Albion
1:1 (0:0)
nov. 9. 16:00
Shrewsbury - Bradford
1:1 (1:1)
nov. 9. 16:00
Milton Keynes Dons - Port Vale
0:1 (0:1)
nov. 9. 16:00
Maidstone - Torquay
1:0 (1:0)
nov. 9. 16:00
Walsall - Darlington 1883
2:2 (0:1)
nov. 9. 16:00
Grimsby - Newport
1:1 (1:0)
nov. 9. 16:00
Mansfield - Chorley
1:0 (0:0)
nov. 9. 16:00
Cheltenham - Swindon
1:1 (0:0)
nov. 9. 16:00
Blackpool - Morecambe
4:1 (3:1)
nov. 9. 16:00
Maidenhead - Rotherham
1:3 (1:0)
nov. 9. 16:00
Tranmere - Wycombe
2:2 (1:1)
nov. 9. 16:00
Accrington Stanley - Crewe
0:2 (0:1)
nov. 9. 16:00
Stevenage - Peterborough
1:1 (0:0)
nov. 9. 16:00
Stourbridge - Eastleigh
2:2 (1:1)
nov. 9. 16:00
Ebbsfleet - Notts
2:3 (1:1)
nov. 9. 16:00
Forest Green Rovers - Billericay
4:0 (3:0)
nov. 9. 16:00
Nantwich - Fylde
0:1 (0:1)

5 mérkőzés
nov. 9. 17:00
Puskás Akadémia - Újpest
1:3 (1:2)
nov. 9. 17:00
Kaposvár - Fehérvár
0:2 (0:1)
nov. 9. 17:00
ZTE - Mezőkövesd
1:1 (0:1)
nov. 9. 17:00
Paks - Kisvárda
1:1 (0:0)
nov. 9. 19:30
Budapest Honvéd - Diósgyőr
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 9. 15:00
Brescia - Torino
0:4 (0:2)
nov. 9. 18:00
Inter - Hellas Verona
2:1 (0:1)
nov. 9. 20:45
Napoli - Genoa
0:0
5 mérkőzés
nov. 9. 15:30
Hertha BSC - RB Leipzig
2:4 (1:2)
nov. 9. 15:30
Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf
3:3 (1:0)
nov. 9. 15:30
Paderborn - Augsburg
0:1 (0:1)
nov. 9. 15:30
Mainz - Union Berlin
2:3 (0:2)
5 mérkőzés
nov. 9. 17:30
Brest - Paris St. Germain
1:2 (0:1)
nov. 9. 20:00
AS Monaco - Dijon
1:0 (1:0)
nov. 9. 20:00
Lille - Metz
0:0
nov. 9. 20:00
Strasbourg - Nimes
4:1 (2:0)
nov. 9. 20:00
Reims - Angers
0:0
3 mérkőzés
nov. 9. 18:30
Heerenveen - Sparta Rotterdam
2:1 (0:1)
nov. 9. 19:45
Fortuna Sittard - Den Haag
1:0 (1:0)
nov. 9. 20:45
Heracles - Venlo
6:1 (2:0)

nov. 9. 13:00
Osnabrück - VfB Stuttgart
1:0 (1:0)
nov. 9. 13:00
Holstein Kiel - Hamburger SV
1:1 (1:0)
nov. 9. 13:00
Sandhausen - Greuther Fürth
3:2 (1:1)
nov. 9. 16:00
Huesca - Real Oviedo
3:1 (2:1)
nov. 9. 16:00
Mirandés - Extremadura
2:0 (1:0)
nov. 9. 18:00
Sporting Gijón - Numancia
0:1 (0:1)
nov. 9. 18:00
Albacete - Lugo
0:1 (0:0)
nov. 9. 20:00
Las Palmas - Alcorcón
1:1 (1:1)
11 mérkőzés
nov. 9. 13:30
Nottingham Forest - Derby
1:0 (0:0)
nov. 9. 16:00
Hull - West Bromwich
0:1 (0:1)
nov. 9. 16:00
Leeds United - Blackburn Rovers
2:1 (2:1)
nov. 9. 16:00
Birmingham - Fulham
0:1 (0:0)
nov. 9. 16:00
Millwall - Charlton Athletic
2:1 (1:0)
nov. 9. 16:00
Preston - Huddersfield
3:1 (2:0)
nov. 9. 16:00
Queens Park - Middlesbrough
2:2 (2:1)
nov. 9. 16:00
Barnsley - Stoke
2:4 (0:2)
nov. 9. 16:00
Reading - Luton
3:0 (2:0)
nov. 9. 16:00
Sheffield Wednesday - Swansea
2:2 (0:1)
nov. 9. 16:00
Wigan - Brentford
0:3 (0:1)
6 mérkőzés
nov. 9. 15:00
Juve Stabia - Benevento
1:1 (1:0)
nov. 9. 15:00
Pisa - Spezia
3:2 (1:0)
nov. 9. 15:00
Perugia - Cittadella
0:2 (0:2)
nov. 9. 15:00
Entella - Pordenone
1:1 (1:1)
nov. 9. 15:00
Venezia - Livorno
1:0 (1:0)
nov. 9. 18:00
Empoli - Pescara
1:2 (1:2)

nov. 9. 16:30
Rio Ave - Setúbal
1:0 (1:0)
nov. 9. 19:00
Santa Clara - Benfica
1:2 (1:0)
nov. 9. 21:30
Famalicao - Moreirense
3:3 (2:0)
3 mérkőzés
nov. 9. 12:00
Rubin Kazan - Dinamo Moszkva
0:1 (0:1)
nov. 9. 14:30
FK Rostov - FK Tambov
1:2 (1:0)
nov. 9. 17:00
Szpartak Moszkva - Sovjetov
2:0 (1:0)
nov. 9. 14:45
Guingamp - Ajaccio
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 9. 21:30
Independiente - Colón
3:1 (2:0)
3 mérkőzés
nov. 9. 12:00
Academica Clinceni - CSMS Iasi
1:0 (0:0)
nov. 9. 16:30
Chindia Targoviste - CS U Craiova
1:1 (0:0)
nov. 9. 19:30
Botosani - Steaua Bukarest
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 9. 21:00
Goiás - Santos
0:3 (0:1)
nov. 9. 23:00
Palmeiras - Corinthians
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 9. 13:00
Genclerbirligi - Kayserispor
2:1 (1:0)
nov. 9. 15:30
Rizespor - Antalyaspor
1:0 (1:0)
nov. 9. 15:30
Sivasspor - Konyaspor
2:0 (0:0)
nov. 9. 18:00
Gazisehir Gaziantep - Galatasaray
0:2 (0:2)
4 mérkőzés
nov. 9. 18:00
Sporting Charleroi - AS Eupen
1:0 (0:0)
nov. 9. 20:00
Kortrijk - Waasland-Beveren
1:3 (0:2)
nov. 9. 20:00
Cercle Brugge - Sint-Truidense
2:1 (1:0)
nov. 9. 20:30
KV Oostende - Mouscron-Péruwelz
2:2 (1:0)

4 mérkőzés
nov. 9. 16:00
Kilmarnock - Hamilton
2:2 (1:2)
nov. 9. 16:00
Ross County - Aberdeen
1:3 (1:1)
nov. 9. 16:00
St. Johnstone - Hibernian
1:4 (0:2)
nov. 9. 16:00
Heart of Midlothian - St. Mirren
5:2 (3:2)
3 mérkőzés
nov. 9. 13:00
Desna - Dnipro-1
1:1 (0:1)
nov. 9. 13:00
Illichivets - Karpaty Lviv
2:2 (1:0)
nov. 9. 16:00
Lviv - Vorskla Poltava
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
nov. 9. 17:00
Sturm Graz - Hartberg
3:1 (0:0)
nov. 9. 17:00
St. Pölten - Wattens
5:1 (3:1)
nov. 9. 17:00
Altach - Rapid Wien
0:3 (0:3)
2 mérkőzés
nov. 9. 19:00
Neuchatel Xamax FC - Thun
2:3 (0:0)
nov. 9. 19:00
Luzern - Servette
1:2 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 9. 16:15
Volos NFC - Panaitolikos
3:2 (0:1)
nov. 9. 18:30
OFI Heraklion - PAOK Saloniki
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
nov. 9. 14:00
Uerdingen - Kaiserslautern
0:3 (1:0)
nov. 9. 14:00
Ingolstadt - Zwickau
4:2 (3:2)
nov. 9. 14:00
Unterhaching - Meppen
0:0
nov. 9. 14:00
Hallescher - 1860 München
0:1 (0:1)
nov. 9. 14:00
Hansa Rostock - Duisburg
1:2 (0:0)
nov. 9. 17:00
FC Andorra - Sabadell
2:2 (1:2)

10 mérkőzés
nov. 9. 05:00
Luch-Energia - Neftekhimik
0:2 (0:0)
nov. 9. 06:00
SKA-Energia Khabarovsk - Chayka
3:2 (2:2)
nov. 9. 10:00
Yenisey - Khimki
1:0 (0:0)
nov. 9. 11:00
Tekstilshchik - Krasnodar II
1:0 (0:0)
nov. 9. 13:00
Olimpiyets - Szpartak Moszkva II
2:2 (0:1)
nov. 9. 13:00
Avangard Kursk - Tomsk
3:2 (0:2)
nov. 9. 14:00
Torpedo Armavir - Shinnik
0:1 (0:0)
nov. 9. 15:00
Baltika Kaliningrad - Fakel
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 9. 19:30
Lanus - Banfield
0:1 (0:0)
nov. 9. 21:45
San Lorenzo - Argentinos Juniors
3:0 (3:0)
3 mérkőzés
nov. 9. 17:30
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
5:1 (1:0)
nov. 9. 20:00
Wisla Kraków - Arka Gdynia
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 9. 17:30
Varazdin - Slaven Belupo
0:0
1 mérkőzés
nov. 9. 16:00
Horsens - Silkeborg
2:1 (1:1)
nov. 9. 20:45
Cesena - Reggio Audace
0:0
5 mérkőzés
nov. 9. 14:00
Zilina - Ruzomberok
1:2 (0:1)
nov. 9. 17:00
Dunaszerdahely - Trencín
3:1 (1:1)
nov. 9. 17:00
Sered - Nitra
0:1 (0:0)
nov. 9. 17:00
FK Senica - Zemplín Michalovce
4:0 (0:0)
nov. 9. 17:00
Trnava - Pohronie
3:2 (0:2)

1 mérkőzés
nov. 9. 14:00
Enskede - AIK
0:7 (0:4)
5 mérkőzés
nov. 9. 14:00
Proleter Novi Sad - Radnicki Nis
elhalasztva
nov. 9. 16:00
Napredak - Cukaricki
3:1 (0:0)
nov. 9. 16:00
Rad Belgrád - Spartak Subotica
2:0 (2:0)
nov. 9. 18:00
Macva Sabac - Vojvodina
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 9. 14:30
Pribram - Opava
0:0
nov. 9. 14:30
Zlín - Sigma Olomouc
1:0 (0:0)
nov. 9. 17:00
Jablonec - Sparta Praha
2:2 (0:2)
nov. 9. 17:30
Wil - Chiasso
1:4 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 9. 18:00
Haugesund - Viking
1:0 (0:0)
nov. 9. 18:30
Vibonese - Rieti
5:1 (1:0)
nov. 9. 14:30
Liefering - Vorwärts Steyr
1:3 (0:1)
nov. 9. 14:30
Dornbirn - Blau-Weiss Linz
2:2 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 9. 12:00
Mafra - FC Porto II
3:1 (2:0)
nov. 9. 16:00
Académica - Farense
1:2 (1:1)
nov. 9. 18:15
Feirense - Varzim
1:2 (0:2)
nov. 9. 18:15
Leixőes - UD Oliveirense
3:2 (1:1)

nov. 9. 20:45
Monza - Carrarese
2:2 (1:2)
nov. 9. 00:30
Vila Nova - Operário PR
0:0
nov. 9. 00:30
Londrina - América MG
0:1 (0:1)
nov. 9. 01:30
Figueirense - Coritiba
1:1 (0:0)
nov. 9. 01:30
Sao Bento - Cuiabá
1:2 (1:1)
nov. 9. 20:30
Guarani FC - Ponte Preta
0:0
nov. 9. 20:30
Sport Recife - Criciúma
1:0 (0:0)
nov. 9. 23:00
Brasil de Pelotas - Oeste
2:2 (0:1)
nov. 9. 23:00
CRB - Atlético GO
2:1 (1:0)
nov. 9. 17:30
Al-Hilal - Urawa Red Diamonds
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 9. 16:00
Omonia Nikosia - AEL Limassol
1:0 (1:0)
nov. 9. 18:00
Nea Salamina - Anorthosis
2:2 (1:1)
nov. 9. 17:00
Marino de Luanco - S.S. Reyes
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
nov. 9. 06:00
Jubilo Iwata - FC Tokyo
0:1 (0:0)
nov. 9. 06:00
Nagoya Grampus - Vissel Kobe
3:0 (2:0)
nov. 9. 07:00
Cerezo Osaka - Shonan Bellmare
1:0 (0:0)
nov. 9. 17:30
Leioa - Osasuna II
0:0
nov. 9. 19:00
UD Logronés - Real Valladolid II
1:1 (1:0)
nov. 9. 19:00
Haro Deportivo - Calahorra
1:1 (1:0)

2 mérkőzés
2 mérkőzés
nov. 9. 14:45
Rudar Velenje - Celje
3:3 (3:2)
nov. 9. 16:55
Maribor - Domzale
4:1 (2:0)
nov. 9. 12:40
Stomil Olsztyn - Warta Poznan
1:3 (0:0)
nov. 9. 16:00
Jastrzebie - Miedz Legnica
2:2 (1:0)
nov. 9. 17:00
Belchatow - Tychy
1:4 (1:2)
nov. 9. 17:00
Odra Opole - Nieciecza
2:0 (0:0)
nov. 9. 01:10
Sarmiento - Quilmes
3:1 (0:0)
nov. 9. 19:30
Almagro - All Boys
1:0 (1:0)
nov. 9. 20:00
Ferro Carril Oeste - Agropecuario
0:1 (0:0)
nov. 9. 23:00
Instituto - Deportivo Santamarina
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 9. 13:30
Radnik Bijeljina - FK Sarajevo
1:1 (0:0)
nov. 9. 16:00
Zrinjski - Tuzla City
4:0 (2:0)

nov. 9. 12:00
Slutsk - Gorodeya
0:0
nov. 9. 14:00
Shakhter Soligorsk - Slavia Mozyr
5:1 (2:0)
nov. 9. 16:00
FK Gomel - FK Minsk
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 16:00
Stockport - Dagenham & Redbridge
1:0 (0:0)
nov. 9. 14:30
Giresunspor - Osmanlispor
2:1 (0:1)
nov. 9. 17:00
Altay Izmir - Fatih Karagümrük
0:1 (0:1)
nov. 9. 16:00
Cádiz II - Mérida AD
2:1 (2:0)
nov. 9. 17:00
Villarrubia - Huelva
2:2 (1:2)
nov. 9. 18:30
Sevilla Atlético - Don Benito
2:3 (0:1)
nov. 9. 19:00
Córdoba - Villarrobledo
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 9. 02:00
Monarcas Morelia - Puebla
3:2 (1:1)
nov. 9. 04:00
Veracruz - CF América
0:5 (0:3)
nov. 9. 04:10
Club Tijuana - Monterrey
0:4 (0:1)
4 mérkőzés

2 mérkőzés
nov. 9. 12:00
Qabala - Sabail
3:0 (2:0)
nov. 9. 14:00
Kesla - Neftchi
2:1 (0:1)
nov. 9. 07:00
Newcastle Jets - Perth Glory
1:1 (1:0)
nov. 9. 16:00
Alloa - Dunfermline
2:1 (1:1)
nov. 9. 16:00
Arbroath - Inverness
3:0 (1:0)
nov. 9. 16:00
Partick Thistle - Greenock Morton
2:1 (0:0)
nov. 9. 16:00
Queen Of The South - Ayr
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 9. 10:15
Chrudim - Banik Sokolov
1:0 (1:0)
nov. 9. 10:15
Trinec - Lisen
1:1 (1:0)
nov. 9. 10:15
Slavoj Vysehrad - FK Pardubice
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
nov. 9. 12:00
Maardu - Flora Tallinn
0:12 (0:4)
nov. 9. 12:00
Kuressaare - Trans Narva
0:1 (0:0)
nov. 9. 12:00
Kalev Tallinn - Tulevik
3:0 (1:0)
nov. 9. 12:00
Nőmme Kalju - Tammeka
2:3 (0:1)
nov. 9. 12:00
Paide - FCI Levadia
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 9. 11:00
Rustavi - Dinamo Tbilisi
0:2 (0:0)
nov. 9. 11:00
Saburtalo - WIT Georgia Tbiliszi
3:1 (0:0)
nov. 9. 15:00
Lokomotiv Tbilisi - Chikhura
0:2 (0:1)
nov. 9. 15:30
Aalesund - Sandefjord
3:1 (1:1)
nov. 9. 15:30
Jerv - Kongsvinger
0:2 (0:2)
nov. 9. 15:30
Ham-Kam - Nest-Sotra
3:2 (0:1)
nov. 9. 15:30
KFUM Oslo - Sogndal
1:0 (1:0)
nov. 9. 15:30
Notodden - Start
0:2 (0:1)
nov. 9. 15:30
Ullensaker/Kisa - Tromsdalen
2:0 (1:0)
nov. 9. 15:30
Raufoss - Skeid
4:5 (3:2)
nov. 9. 16:30
Sandnes Ulf - Strommen
elhalasztva

nov. 9. 14:00
ND Gorica - Dravograd
3:0 (0:0)
nov. 9. 14:00
Rogaska - Krsko
0:2 (0:0)
nov. 9. 14:00
Brezice - Radomlje
1:1 (0:0)
nov. 9. 14:00
Jadran Dekani - Roltek Dob
1:1 (0:0)
nov. 9. 14:00
Fuzinar - Bilje
2:0 (0:0)
nov. 9. 14:00
NK Krka - NS Drava
1:3 (0:0)
nov. 9. 16:00
Nafta - Beltinci
2:2 (0:0)
nov. 9. 06:00
Albirex Niigata - Gifu
2:0 (1:0)
nov. 9. 07:00
Kashiwa Reysol - Kagoshima
3:0 (2:0)
nov. 9. 23:00
Santa Fe - América de Cali
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 11:00
Alashkert - Ararat Yerevan
1:1 (1:1)
18 mérkőzés
nov. 9. 14:30
Llanefydd - Guilsfield
1:5 (0:0)
nov. 9. 14:30
Greenfield - Flint
1:3 (0:0)
nov. 9. 14:30
Mold Alexandra - Llanrug United
8:1 (0:0)
nov. 9. 14:45
Dyffryn Nantlle Vale - Colwyn Bay
0:1 (0:0)
nov. 9. 15:30
Ammanford - Ton Pentre
3:1 (0:0)
nov. 9. 15:30
Pontypridd - Llandrindod Wells
1:0 (0:0)
nov. 9. 15:30
Afan Lido - Aberbargoed Buds
2:1 (0:0)
nov. 9. 15:30
Goytre United - Cefn Cribwr
6:4 (0:0)
nov. 9. 15:30
Porthmadog - Gresford Athletic
4:1 (0:0)
nov. 9. 15:30
Llanelli - Penrhyncoch
0:1 (0:0)
nov. 9. 15:30
Holyhead Hotspur - Buckley
0:3 (0:0)
nov. 9. 15:30
Rhyl - Queens Park
3:0 (0:0)
nov. 9. 15:30
Bangor City - Prestatyn
0:3 (0:0)
nov. 9. 15:30
Bangor 1876 - Ruthin Town
0:2 (0:0)
nov. 9. 15:30
Llandudno - Llanfair United
4:1 (0:0)

4 mérkőzés
nov. 9. 13:00
Ventspils - Liepaja
0:1 (0:0)
nov. 9. 13:00
BFC Daugavpils - Jelgava
2:2 (1:1)
nov. 9. 13:00
Riga - Spartaks Jürmala
4:1 (1:0)
nov. 9. 13:00
Valmieras - FS METTA/LU Riga
3:3 (3:2)
4 mérkőzés
nov. 9. 13:00
Struga - Vardar Skopje
2:1 (2:0)
nov. 9. 13:00
Renova - Akademija Pandev
1:1 (0:1)
nov. 9. 13:00
Sileks Kratovo - Shkupi
1:0 (1:0)
nov. 9. 13:00
Borec - Makedonija Gjorce Petrov
1:1 (1:1)
nov. 9. 20:00
Always Ready - Blooming
elhalasztva
2 mérkőzés
3 mérkőzés
nov. 9. 15:30
Cefn Druids - Cardiff MU
elhalasztva
nov. 9. 15:30
Barry Town - Connah's Quay
0:4 (0:3)
nov. 9. 15:30
Airbus UK Broughton - Penybont
1:2 (1:1)
nov. 9. 13:00
Rudar Pljevlja - Zeta
1:1 (1:1)
nov. 9. 13:00
Grbalj - Buducnost Podgorica
elhalasztva
nov. 9. 15:00
Titograd Podgorica - OFK Petrovac
1:2 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 9. 12:00
Sheriff Tiraspol - Petrocub
1:1 (0:1)
nov. 9. 12:00
Speranta Nisporeni - Milsami
2:1 (0:0)
nov. 9. 12:00
Dinamo-Auto - Sfintul Gheorghe
2:1 (0:0)
nov. 9. 12:00
Zimbru - Codru Lozova
0:0

2 mérkőzés
nov. 9. 16:00
Ballymena - Carrick Rangers
1:2 (1:2)
nov. 9. 16:00
Cliftonville - Warrenpoint
4:0 (3:0)
nov. 9. 16:00
Coleraine - Glenavon
4:0 (2:0)
nov. 9. 16:00
Institute - Glentoran
1:1 (1:1)
nov. 9. 16:00
Linfield - Dungannon Swifts
elhalasztva
2 mérkőzés
nov. 9. 21:30
Melgar - Sporting Cristal
2:3 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 9. 15:10
Al-Sadd - Qatar SC
0:3 (0:2)
nov. 9. 17:20
Al-Gharrafa - Umm-Salal
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
nov. 9. 14:00
Gudja United - Tarxien Rainbows
3:2 (1:1)
nov. 9. 16:15
Santa Lucia - Birkirkara
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 9. 12:00
Suduva - Kauno Zalgiris
4:1 (1:1)

nov. 9. 01:00
Atlante - Cimarrones de Sonora
2:0 (0:0)
nov. 9. 04:00
Correcaminos - Venados
2:1 (1:1)
nov. 9. 15:00
Ain M'lila - Chlef
1:0 (1:0)
nov. 9. 17:00
Constantine - Belouizdad
1:0 (1:0)
nov. 9. 17:00
MC Oran - Magra
1:0 (1:0)
nov. 9. 17:45
USM Alger - Hussein Dey
0:0
nov. 9. 18:00
Saoura - Biskra
2:1 (0:1)
nov. 9. 18:00
ES Sétif - USM Bel Abbés
2:1 (0:0)
nov. 9. 18:00
Bordj Bou Arreridj - Paradou AC
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 9. 21:00
Real Monarchs - El Paso Locomotive
2:1 (0:1)
nov. 9. 21:00
Indy Eleven - Louisville City
1:3 (0:0)
nov. 9. 15:00
Fiorentino - Domagnano
0:0
nov. 9. 15:00
Cailungo - Virtus
3:0 (0:0)
nov. 9. 15:00
Tre Penne - Murata
2:2 (0:0)
nov. 9. 13:15
Al Jubail - Al Adalh
1:2 (0:0)
nov. 9. 14:20
Afief - Al-Nassr
1:5 (0:0)
nov. 9. 15:35
Al Sahel - Ohod
0:1 (0:0)
nov. 9. 14:30
Kaizer Chiefs - Orlando Pirates
3:2 (2:1)
nov. 9. 14:30
Polokwane City - Baroka
0:1 (0:1)
nov. 9. 19:15
AmaZulu - Chippa United
0:2 (0:0)

nov. 9. 14:00
Trikala - Veria
2:1 (0:0)
nov. 9. 14:00
Monastir - Kairouan
3:0 (1:0)
nov. 9. 14:00
CS Sfaxien - Ben Guerdane
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 9. 13:30
Ariana - Gabes
3:2 (0:0)
nov. 9. 13:00
Llapi - Prishtina
1:4 (0:0)
nov. 9. 14:30
Maassluis - Rijnsburgse
3:3 (2:3)
nov. 9. 14:30
Hardenberg - TEC
2:1 (1:1)
nov. 9. 14:30
Noordwijk - Amsterdamsche
2:2 (1:1)
nov. 9. 14:30
GVVV - Ido-Ambacht
3:0 (1:0)
nov. 9. 15:00
Volendam II - Kozakken Boys
1:2 (1:1)
nov. 9. 15:00
Spakenburg - Katwijk
4:2 (2:2)
nov. 9. 15:30
Quick Boys - Ijsselmeervogels
2:1 (0:0)
nov. 9. 07:00
Seoul E-Land - Busan I'Park
3:5 (2:1)
nov. 9. 07:00
Jeonnam Dragons - Ansan Greeners
2:1 (0:0)
nov. 9. 07:00
Asan Mugunghwa - Anyang
1:4 (1:4)
nov. 9. 07:00
Daejeon Citizen - Gwangju
3:1 (0:0)
nov. 9. 07:00
Suwon City - Bucheon 1995
1:2 (0:1)
nov. 9. 13:00
Üzbegisztán - Kirgizisztán
3:1 (1:1)
nov. 9. 13:45
Malajzia - Tádzsikisztán
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
373
36 (10%)
136 (36%)
452
376
35 (9%)
134 (36%)
443
3. Tila
377
38 (10%)
124 (33%)
438
377
35 (9%)
131 (35%)
437
377
35 (9%)
130 (34%)
435
6. Xxy
377
25 (7%)
153 (41%)
431
373
35 (9%)
127 (34%)
429
373
31 (8%)
136 (36%)
427
372
28 (8%)
141 (38%)
422
10. Somi12
365
35 (10%)
123 (34%)
421

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont