Főoldal » Meccsek » 2019. március 15. » Austria Wien II - Wiener Neustadt

Austria Wien II - Wiener Neustadt 3:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 10-én is volt Austria Wien II - Wiener Neustadt mérkőzés!

Osztrák Másodosztály mérkőzés, 19. forduló - 2019. március 15. 19:10
Helyszín: Generali Arena (Wien)

Stefan Jonovic ('12, 1-0), Sterling Yateke ('45+3, 2-0), Dominik Fitz ('61, 3-0), Hamdi Salihi ('90+3, 11-esből, 3-1)

Austria Wien II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Wiener Neustadt utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Wiener Neustadt győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Austria Wien II stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Austria Wien II négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Wiener Neustadt ötször nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Wiener Neustadt az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Osztrák Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Austria Wien II 1 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Wiener Neustadt pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Wiener Neustadt szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Austria Wien II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Wiener SK, a Vorwärts Steyr vagy a Leobendorf. A Wiener Neustadt pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Austria Wien, a Ried vagy a Blau-Weiss Linz. A Wiener Neustadt erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Austria Wien II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ebreichsdorf. A Wiener Neustadt gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Kapfenberg. A Wiener Neustadt csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Austria Wien II 1852., Wiener Neustadt 372. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Wiener Neustadt jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Wiener Neustadt nyeri ezt a találkozót.