Főoldal » Meccsek » 2021. január 24. » Atletico Sanluqueno - Las Palmas II

Atletico Sanluqueno - Las Palmas II 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2021. január 24. 12:00
Helyszín: Campo Municipal El Palmar (Borriol)

Yeray Delgado ('59, 11-esből, 0-1)

• A Las Palmas II már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. november 8-án sikerült ellenfélnek legyőznie (az Algeciras verte őket).
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Atletico Sanluqueno győzelem:
34 tipp (79%)
3 tipp (6%)
Las Palmas II győzelem:
6 tipp (13%)

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Las Palmas II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereség

Inkább Las Palmas II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atletico Sanluqueno csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Atletico Sanluqueno kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Las Palmas II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atletico Sanluqueno sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atletico Sanluqueno 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Las Palmas II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Atletico Sanluqueno jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Betis II vagy a San Fernando. A Las Palmas II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cádiz II vagy a Huelva. A Las Palmas II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Atletico Sanluqueno 1951., Las Palmas II 2149. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atletico Sanluqueno jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atletico Sanluqueno csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.