Főoldal » Meccsek » 2021. január 17. » Huelva - Atletico Sanluqueno

Huelva - Atletico Sanluqueno 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 21-én is lesz Atletico Sanluqueno - Huelva mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. január 17. 12:00
Helyszín: Estadio Nuevo Colombino (Huelva)

Airam ('89, 1-0)

• José Romero, Diego Jiménez és Alberto Quiles összesen hat Huelva - Atletico Sanluqueno mérkőzésen szerepeltek.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Huelva csapatának kedvez (8:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Huelva stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Huelva csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a Huelva háromszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atletico Sanluqueno az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Huelva 3 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján az Atletico Sanluqueno szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Linense, a Badajoz vagy a Las Palmas II. Az Atletico Sanluqueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Las Palmas II, a Cádiz II vagy a CD Marino. A Huelva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Huelva 421., Atletico Sanluqueno 1949. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Huelva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.