Főoldal » Meccsek » 2018. november 25. » Atlético Malagueno - Atletico Sanluqueno

Atlético Malagueno - Atletico Sanluqueno 2:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 13-án is volt Atletico Sanluqueno - Atlético Malagueno mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2018. november 25. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva de la Federación Malagueña de Fútbol (Málaga)

Iván Jaime ('33, 11-esből, 1-0), Dani Del Moral ('42, 1-1), Hugo Claudio ('54, 2-1)

Atlético Malagueno utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereség

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem

Az elmúlt fél évben az Atlético Malagueno egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atletico Sanluqueno az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Malagueno 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Atletico Sanluqueno szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Atlético Malagueno olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Talavera, a San Fernando vagy a Granada II. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Los Barrios, a Talavera vagy a Jumilla. Az Atlético Malagueno csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Malagueno 3906., Atletico Sanluqueno 2212. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atletico Sanluqueno jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Atletico Sanluqueno nyeri ezt a találkozót.