Főoldal » Meccsek » 2018. november 4. » Atletico Sanluqueno - UCAM Murcia

Atletico Sanluqueno - UCAM Murcia 0:4 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. március 19-én is volt Atletico Sanluqueno - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2018. november 4. 17:30
Helyszín: Estadio El Palmar (Sanlúcar de Barrameda)

Titi ('2, 0-1), Titi ('49, 0-2), Titi ('70, 0-3), Isi Ros ('81, 0-4)

48%

• Titi mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Az UCAM Murcia már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2018. szeptember 30-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Jumilla verte őket).

Atletico Sanluqueno győzelem:
2 tipp (6%)
9 tipp (31%)
UCAM Murcia győzelem:
18 tipp (62%)

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább UCAM Murcia győzelem

Az elmúlt fél évben az Atletico Sanluqueno négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UCAM Murcia az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atletico Sanluqueno 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent. Ez alapján az UCAM Murcia szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella, a Xerez vagy az El Ejido. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva, a FC Cartagena vagy a Granada II. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atletico Sanluqueno 2212., UCAM Murcia 1005. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint az UCAM Murcia nyeri ezt a találkozót.