Főoldal » Meccsek » 2023. szeptember 23. » Atlético Madrid II - UD Ibiza

Atlético Madrid II - UD Ibiza 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 21-én is volt UD Ibiza - Atlético Madrid II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2023. szeptember 23. 16:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

Salim El Jebari ('33, 1-0), Álex Gallar ('49, 1-1)

Korábbi Atlético Madrid II - UD Ibiza mérkőzések:

Atlético Madrid II győzelem

2019. nov. 3. 2:1 (0:1)

UD Ibiza győzelem

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereség

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább UD Ibiza győzelem

Az elmúlt fél évben az Atlético Madrid II kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza négyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Ibiza az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Madrid II 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben kétszer nyert. Ez alapján az UD Ibiza szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares vagy az Antequera. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Córdoba, az Alcoyano. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az AD Ceuta. Az UD Ibiza gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sabadell. Az UD Ibiza csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Madrid II 1973., UD Ibiza 1615. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Ibiza nyeri ezt a találkozót.