Főoldal » Meccsek » 2023. február 26. » Atlanta United - San Jose Earthquakes

Atlanta United - San Jose Earthquakes 2:1 (0:1)

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2023. február 26. 01:30
Helyszín: Mercedes-Benz Stadium (Atlanta, Georgia)

Jeremy Ebobisse ('12, 0-1), Thiago Almada ('90+3, 1-1), Thiago Almada ('90+9, 2-1)

Atlanta United utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereség

San Jose Earthquakes utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább San Jose Earthquakes győzelem

Az elmúlt fél évben az Atlanta United egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a San Jose Earthquakes egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a San Jose Earthquakes az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlanta United 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a San Jose Earthquakes pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Atlanta United jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlanta United olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Toronto FC. A San Jose Earthquakes pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a D.C. United. A San Jose Earthquakes erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Atlanta United olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Toluca vagy a New York City. A San Jose Earthquakes gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Cincinnati, a Colorado Rapids. Az Atlanta United csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlanta United 1253., San Jose Earthquakes 748. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Jose Earthquakes jobb csapatnak tűnik.